رزرو بلیط قطار اروپا

  نام
  نام خانوادگی
  کد ملی
  تلفن
  پست الکترونیک
  تاریخ درخواست
  کشور مبدا
  کشور مقصد
  شهر مبدا
  شهر مقصد
  توضیحات
 
 
 • شرکت مسافرتی جهانگیرگشت آسمان همراه شما در سفر با ترن در اروپا و اتوبوسهای موجود در اروپادردوران کرونا همراه شما
 • جهت بهره برداری از کمترین و ارانترین نرخهای بلیط قطارهای خارجی و اتوبوسها، پروارهای خارجی بین شهری و کشوری در اروپا و کانادا  با جهانگیرگشت آسمان تماس فرمایید.
 • همراه شما در پاندومی کرونا
 • صدور آنی بلیط  مسیرقطارها و اتوبوسها در اروپا با جهانگیرگشت آسمان
 • رزرو تیکتهای قطار (ترن اروپا) و اتوبوسهای اروپادر سال نو میلادی 2020 و سال نو شمسی در سراسر اروپا وکانادا و استرالیا وچین با کارت اعتباری شتاب
 • خرید زود هنگام و رزرو بلیظ ترن ها و قطارها در سراسر اروپا هزینه کمتری برای شما دارد 
 •  تخفیفان **صدور ارزانترین تیکتهای ترن اروپا و سراسر جهان  و بلیط اتوبوس در مسیر( ایتالیا آلمان فرانسه ) و دریافت نقشه مسیر حرکت ،قطارها*در اروپا**
 • نماینده رسمی وپرفروش**** ترن***  و*** قطار و***اتوبوس بین شهری در** اروپا کانادا استرالیا و کشتی های کروز در تهران و ایران.
 • توجه توجه! تخفیف 2 هفنه ای خرید passcard  در کارتهای اعتباری چندین کشوری قطارهای اروپا از 14 آگوست به مدت 2 هفته به پایان رسید.
 • جهت سفر آسان و ارزان با*** قطار های اروپا و اتوبوسهای راحت همسفر ما باشید.
 • اتمام تخفیف کارتهای اعتباری قطارهای اروپا در سال 2020
 • بلیطهای ترن و اتوبوس در اروپا *کانادا* استرالیا *  چین درایران توسط آژانس مسافرتی جها نگیرگشت آسمان
 • اعتصاب قطارهای فرانسه در ژانویه 2012
 • ارائه بلیط (قطارهای اروپایی و اتوبوس بین شهری) با نازل ترین قیمت در شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان بصورت تیکت کاغدی و کوپن بصورت ارزی و ریالی سریع و آسان**
 • ارائه بلیط (ترن PASS اروپا 9جهت افرادی که تردد سفر بین اروپا را دارند و استفاده از محاسن این تیکت ترنها به اسانی و ارزانی**
 • شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان پرفروش ترین نماینده رسمی ریل یوروپ RAIL EUROPR (قطار اروپایی , آمریکا کانادا روسیه چین ) در ایران می باشد.همچنین درراستای خدمات به مسافرین محترم بلیط اتوبوس اروپا FLIXBUS را نیز به جهت تسهیل و ارزانتر کردن سفرها ارایه میدهد.
 • جهت انتخاب بهترین مسیر و کم هزینه ترین ترن اروپایی، این شرکت مفتخر به راهنمایی به مشتریان عزیز این شرکت می باشد.
 • چنانچه قصد سفر به کشور های اروپایی دارید، با داشتن پس کارت های ترن اروپا می توان مسیرهای بسیاری را با هزینه بسیار کم طی نمایید.همچنین از اتوبوسها نیز در بعضی مسیرها با ترخهای ارزانتر و راحتتر میتوانید بهره مند گردید.
 • چنانچه قصد سفر به شهر های اروپا را دارید و نیاز به قطار اروپا یا پرواز های داخل اروپا را دارید. جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی ریل یوروپ (ترن اروپا) در ایران این افتخار را دارد که مناسب ترین ها را به شما عزیزان پیشنهاد دهد و همچنین چنانچه نیاز به هتل در شهر های اروپایی را دارید، همکاران مجرب ما در این شرکت با اشراف بر اکثر شهر های اروپایی در خدمت مشتریان این شرکت می باشد 
 • خرید قطار اروپا و هتل های هر شهر اروپایی شامل تخفیف برای مشتران مجموعه جهانگیر گشت می گردد. با خرید دوباره همسفر و همراه ما باشید و از نرخ های ویژه برای اقامت ارزان در هتل و آپارتمانها و نیز خدمات ترانسفر و تیکت اتوبوس ارزان ترین نرخهارا از ما داشته باشید. نرخهای ارزان تیکت قطار و اتوبوس در سفر کاهش هزینه های شماست . همچنین از مشاوره سفر از همکاران مجرب ما در زمینه تورهای مسافرتی بهره ببرید.

سفری ارزان با قطارهای اروپا وبازدید مسیر زیباو سرسبز (تیکت ارزان و مقرون به صرفه)

 1. با توجه به افزایش نرخ ارز خرید زود هنگام یلیط ترن در اروپا و سایر کشورها هزینه سفر خود را کاهش دهید. 
 2.  ارائه بلیطهای ارزان قیمت با نرخ ویژه ترنهای تندرو آلمان DB  خدمات جدید شرکت RAIL EUROPE بوده که ترنهای داخلی آلمان با نرخهای ارزان را در ایران تهیه فرمائید.

این نرخ ویزه برای خرید تیکتهای داخلی ترن های داخل کشور آلمان بوده و شامل قطارهای بین المللی قطار از آلمان نمی باشد.

شرکت جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی قطار های اروپا (euro rail) و پرفروش ترین نماینده رسمی قطار اروپا در سال 2018 در ایران،  در حوزه قطار های اروپایی و اراِیه دهنده کارت های اعتباری 1 کشوره، 2 کشوره و گلوبال می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کارت های اعتباری قطار، که سبب مقرون به صرفه شدن سفر شما در اروپا می گردد با این شرکت تماس حاصل نمایید.

صدور ترن ژاپن - ترن مسکو  - سنت پترزبورگ - قطارهای کانادا.

انواع قطارهای شب رو ( با انتخاب نوع کوپه و ظرفیت انتخابی در دو کلاس درجه یک و دو بهمراه سیت رزرو ) .

قطارهای بین شهری ایتالیا - فرانسه با نازلترین قیمت و بهترین ساعات حرکت .

قطارهای DB در مسیر آلمان به فرانسه - آلمان به هلند -آلمان به کشورهای مجاور.

(قطار برلین به پراگ - قطار هامبورگ به آمستردام - قطار هامبورگ به هانوفر ) 

رزرو تیکت اعتباری تک کشوره با استفاده از مزایای ویژه 

صدور بلیط الکترونیک با قابلیت کنسلی تا بعد از گذشتن از تاریخ سفر.

صدور بلیط قطارهای بروکسل - لهستان - مجارستان .

ترن سوئیس ( انواع بلیط اعتباری و نقطه به نقطه - استفاده از بهترین تخیفیفات و گشت شهری با استفاده از بلیط اعتباری .)

صدور بلیط انواع ترن در مسیر های بین شهری و شهری با استفاده از بهترین قطار های تند رو .

امکان استفاده از بلیط قطار برای سفر بین دو شهر

امکان صدور بلیط بدون تاریخ ( Open ticket )

امکان صدور بلیط ترن با تاریخ ( Global ticket )

امکان رزرو صندلی در انواع کلاس ( ترن تندرو - طبیعت - شب رو ) 

انواع تیکتت قطار در مسیر کانادا

****ارائه بلیط قطار دیزنیلند در تهران ****

صدور تیکت چین در ایران

امکان استفاده از قطار اسپانیا ( RENF ) 

***با توجه به نظر سنجی انجام شده از مسافران امکان صدور بلیط پس ( اعتباری ) در کلیه مسیر و مکان استفاده از خدمات ترن - هتل - تور و گشت شهری - امکان بازدید و تخفیف در تیکت موزه ها در برخی از کشورها ***

رزرو و صدور قطار از مسیر ایتالیا ( میلان - ونیز ) به فرانسه ( پاریس ) 

صدور تیکت ترن شب رو در مسیر ایتالیا به آلمان

صدور بلیط قطار بین شهری چک و آلمان

امکان رزرو قطار بروکسل

امکان صدور ترن بین شهری مسیر اتریش

 

 بلیت قطار  اعتباری اروپای شرقی European East Pass

 بلیت اعتباری اروپای شرقی در کشورهای اتریش- جمهوری چک- مجارستان- لهستان و اسلوواکی معتبر است.

مدت اعتبار استفاده از بلیت 5 روز در بازه یک ماه است.

بلیت در کلاس یک و دو ارائه میشود.

بلیت اعتباری جزایر یونان Eurail Greek Island Pass

بلیت اعتباری جزایر یونان برای سفرهای دریایی، دو سفر بین یونان و ایتالیا و 4 سفر داخلی بین جزایر یونان معتبر است. این بلیت برای سفرهای بین کشوری در کلاس یک و برای سفرهای داخلی یونان در کلاس دو ارائه میشود. جزایر زیبای یونان، میکونوس، سانتورینی و رودس در انتظار دیدار شما هستند. سفرها باید دربازه یک ماه انجام شوند.

این بلیت توسط شرکت Attica Group ارائه میگردد.

مسیرهای معتبر :

Bari - Corfu (sailings during summer period only); Bari - Igoumenitsa; Bari - Patras; Ancona - Corfu (sailings during summer period only); Ancona - Igoumenitsa; Ancona - Patras; Venice - Igoumenitsa; Venice - Patras; Venice - Corfu

درصورتیکه بخواهید فقط در یونان از این بلیت استفاده کنید میتوانید 5 سفر با کشتی بین جزایر یونان داشته باشید.

قطارهای پانورامیک یا طبیعت گرد :                                                                                                             . در کشور سوئیس در مسیرهای کوتاه اما بسیار دیدنی حرکت میکنند. بیشتر مسیر از میان کوه ها و دره ها عبور میکند

قطارها سقف شیشه ای دارند تا مسافر وقتی در صندلی خود نشسته تمام منظره 360 درجه را به راحتی    

ببیند 

با قطارهای سریع السیر در وقت خود صرفه جویی میکنید. برای مثال مسیر رم به فلورانس با قطار NTVیا Frecciarossaیک ساعت و نیم- مدت زمان سفر از پاریس به لندن با قطار Eurostarبا عبور از کانال مانژ 2 ساعت و پانزده دقیقه است.

 

قطار امن ترین وسیله حمل و نقل در دنیا است. وقتی سوار قطار میشوید نگران گم شدن در جاده های ناشناخته و یا تصادفات جاده ای نیستید. راحت در صندلی خود بنشینید و مناظر زیبا را تماشا کنید.

 

  ایستگاه های قطار در مراکز شهرها هستند و اغلب در کنار آنها ایستگاه تاکسی و مترو وجود دارد. با انتخاب قطار در هزینه و زمان رسیدن به ایستگاه بسیار صرفه جویی میکنید.

 

در طول سفر میتوانید در قطار قدم بزنید، به واگن رستوران بروید، نوشیدنی و غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید. از تلفن همراه خود استفاده کنید. لپ تاپ خود را به برق زده و فیلم مورد علاقه تان را ببینید و در برخی مسیرها میتوانید به شبکه WIFI متصل شوید.

 

 قطار در اروپا پرطرفدارترین وسیله حمل و نقل است همچینین در بعضی مسیرها FLIXBUS. در سال 2014 بیش از 3 میلیون نفر در اروپا برای سفرهای خود قطار را انتخاب کرده اند.

 

بسیاری از شهرهای اروپایی دارای بیش از یک ایستگاه قطار اصلی در شهر هستند. مانند شهرهای پاریس، لندن، برلین و مادرید. بستگی دارد که قطار به چه مقصدی برود.

ایستگاه های قطار اصلی در مراکز شهرها دارای صندوق امانات برای نگهداری چمدان ها هستند.

 

ایستگاه های قطار مجهز به باجه اطلاعات، باجه رزرو هتل، صرافی، دفتر پست، باجه فروش روزنامه، تلفن، رستوران و فروشگاه هستند.

 

قطار سریع السیر برنینا (BERNINA EXPRESS)

با قطارهای طبیعت گرد سریع السیر برنینا می توانید به بازدید میراث جهانی یونسکو از شما تا جنوب آلپ با عبور از شهر خور تا لوگانو از منظره های وحشی وعصر یخبندان تا درخت های نخل را مشاهده کنید و لذت ببرید.

قطار سریع السیر یخی (GLACCIER EXPRESS)

با استفاده از قطار سریع السیر یخی بیش از ۹۱ تونل و ۲۹۱ پل را در ارتفاعات کوه های آلپ و در قلب سوییس طی نمایید. حتما تجربه هیجان انگیزی خواهد بود.

 

علاوه بر صدور بلیط های قطار بین شهری و بین المللی در اروپا (بلیط قطارکشورهای : فنلاند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، نروژ، روسیه، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، انگلستان، سوئیس، هلند و بلژیک)، صدور بلیط های شبکه داخلی قطار در کشورهای کانادا، تایلند، ژاپن، سنگاپور، ماندلای (میانمار) و استرالیا را نیز می توانید خریداری نمایید.

 

قطارهای یوریل به خاطر پیچیدگی و پیوستگی خاص خود، انواع مختلفی از بلیط قطار را متناسب با نیازهای مختلف مسافران تعبیه کرده اند.  برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

 خرید بلیط قطار اروپا با کارت شتاب

 

 

زمان سفر با قطار و اتوبوسهای تندرو در اروپا برای 10 مسیر پرطرفدار

 

 

مسیر قطار

زمان سفر
(با قطار های سریع السیر)

پاریس به آمستردام 3hr 20min
پاریس به بارسلون 6h 15min
مادرید به بارسلون 2h 45min
پاریس به ژنو 3hr 05min
پاریس به رم 11h 15min
رم به ونیز 3hr 05min
آمستردام به برلین 6hr 20min
برلین به پراگ 4hr 40min
پراگ به وین 4hr 25min
وین به بوداپست 2hr 50min

رزرو و صدور تیکت ترن کانادا از طریق کارت شتاب در ایران جهانگیرگشت آسمان نماینده رسمی قطار و اتوبوس خارجی در ایران 

 

صدور کلیه تیکت قطار مسیر کانادا ( ترن تورنتو - ادمونتون - ونکوور - اتاوا )

 

ایستگاه قطار مرکزی آمستردام Amsterdam Central Station

ایستگاه مرکزی قطار آمستردام در مرکز این شهر با نام "Central" تنها ایستگاه داخل شهر آمستردام است. در یک روز بیش از 2500 نفر در ایستگاه مرکزی آمستردام جابهجا میشوند. خط مترو 51-52-53 و54 متصل به ایستگاه قطار است.

قطارهایی که به این ایستگاه وارد میشوند 

. CNL قطارهای بین المللی (یورواستار، تالیس، ای سی ای)، قطارهای سریع السیر، قطارهای عادی، قطارهای شب رو

 

لیست تورهای با قطار درسوئیس

گلشیر اکسپرسGlacier Express Tour

زمان پرطرفدار از اول تا 22 اپریل 2019 و 4 تا 1 اپریل 2020 ، زمان خلوت از 23 اپریل تا 13 اکتبر 2019.

 

دو شب و سه روز در سنت موریتز و زرمارت سوئیس

 

تور گلدن پسGolden Pass Line Tour

در تور گلدن پاس لاین با قطار گلدن پاس میتوانید در قطار صندلی پشت لوکوموتیوران را رزرو کنید و بهترین مناظر را پیش روی خود داشته باشید.

 

زمان پر طرفدار از اول می تا 31 اکتبر 2019.زمان خلوت از اول اپریل تا اول نوامبر 2019. در این تور بازدید از قله یونگفراخ و شهر مونترکس را خواهید داشت.  مدت سفر ۶ روز و ۵ شب در لازرن، اینترلاکن و مونترکس است.

تور ‍‍‍بزرگ قطار Grand Train Tour of Switzerland

زمان پرطرفدار از 24 جون تا 11 آگوست2019 و زمان خلوت از اول اپریل تا 23 جون و از 12 آگوست تا 13 اکنبر 2019 . در این تور سوار بر قطارهای طبیعت‌گرد گلدن پس، گلشیر اکسپرس، برنینا اکسپرس و گوتارد خواهید شد. مدت سفر ۷ شب و ۸ روز در اینترلاکن،  مونترکس، زرمارت، سنت موریتز، لوگانو  و لوسرن است.

تور ماجراجویانه Rail Adventure

زمان پرطرفدار اول اپریل تا 22 اپریل 2019، زمان خلوت از 23 اپریل تا 13 اکتبر 2019.  در این تور قطارهای گوتارد، برنینا و گلشیر را تجربه میکنید. مدت سفر ۷ شب و ۸ روز در لوسرن، لوگانو، سنت موریتز و زرمارت

رزرو ترن ایتالیا ( میلان - رم - فلورانس - ورونا - ونیز - ناپل - کومو - تورین - جنووا - ... )

رزرو ترن آلمان ( برلین - مونیخ - فرانکفورت - هامبورگ - هایدلبرگ - گوتینگن - نورنبرگ - مانهایم - دورتموند - و ... )

رزرو ترن چک 

ترن برنو

Train Brünn

ترن اوستراوا

Train Ostrau 

ترن پلزن

Train Pilsen

ترن اولوموتس

Train Olmütz

ترن لیبرتس

Train Reichenberg

ترن چسکه بودیوویتسه

Train Budweis

ترن اوستی ناد لابم

Train Aussig an der Elbe

ترن هرادتس کرالووه

Train Königgrätz

ترن پاردوبیتسه

Train Pardubitz

ترن هاویرژو

-

ترن زلین

Train Zlin

ترن کلادنو

-

ترن موست

Train Brüx

ترن کاروینا

Train Karwin

ترن فریدک-میستک

Train Friedeck-Mistek

ترن اوپاوا

Train Troppau

ترن دییچین

Train Tetschen-Bodenbach

ترن تپلیتسه

Train Teplitz-Schönau

ترن ییهلاوا

Train Iglau

ترن کارلووی واری

Train Karlsbad

ترن خموتو

Train Komotau

ترن پرژرو

Train Prerau

ترن پرستیه‌یو

Train Proßnitz

ترن یابلنتس ناد نیسو

Train Gablonz an der Neiße

ترن ملادا بلسلاو

Train Jungbunzlau

ترن ترژبیچ

Train Trebitsch

ترن چسکا لیپا

Train Böhmisch Leipa

ترن ترژینتس

Train Trzynietz

ترن تابور

Train Tabor

ترن زنیمو

Train Znaim

ترن پرژیبرام

Train Pibrans

ترن خپ

Train Eger

ترن ارلوا

Train Orlau

ترن تروتنو

Train Trautenau

ترن کلین

Train Kolin

ترن پیسک

Train Pisek

ترن کرمیه‌رژیژ

Train Kremsier

ترن وستین

Train Wesetin

ترن شومپرک

Train Train Mährisch Schönberg

ترن والاشسکه مزیرژیچی

Train Wallachisch Meseritsch

ترن لیتوینو

Train Oberleutensdorf

ترن نوی ییچین

Train Neutitschein

ترن هدنین

Train Göding

ترن اوهرسکه هرادیشته

Train Ungarisch Hradisch

ترن چسکی تیه‌شین

Train Teschen

ترن کرنو

Tran Jägerndorf

ترن سکلو

Train Falkenau

ترن برژتسلاو

Train Lundenburg

ترن هاولیچکوو برود

Train Deutsch Brod

ترن ژدار ناد سازاوو

Train Saar

ترن خرودیم

-

ترن ستراکنیتسه

Train Strakonitz

ترن کپرژیونیتسه

Train Nesselsdorf

ترن لیتمیه‌رژیتسه

Train Leitmeritz

ترن بهومین

Train Oderberg

ترن کلاتوی

Train Klattau

ترن ییندرژیخوو هرادتس

Train Neuhaus

ترن ویشکو

Train Wischau

ترن کوتنا هرا

Train Kuttenberg

ترن ییرکو

Train Görkau

ترن ناخود

-

ترن بلانسکو

Train Blanz

 
 

رزرو ترن اسلواکی

رزرو ترن هلند

رزرو ترن بلغارستان 

رزرو ترن فرانسه 

رزرو ترن مسیرهای کانادا 

رزرو ترن اتریش

لیستی از مهمترین قطارهای شب رو در اروپا

 

 • ترن های شب رو آلمان
 • ترن های شب رو فرانسه
 • ترن های شب رو مجارستان
 • ترن های شب رو ایتالیا
 • ترن های شب رو مادرید به لیسبو
 •  رزرو و صدور تیکت ترن شب رو مسیر ونیز - پاریس جهانگیرگشت آسمان
 • صدور تیکت قطار شب رو در مسیر المان
 • صدور بلیط قطار هلند
 • رزرو و صدور ترن شب رو در مسیر ایتالیا -فرانسه- المان - جک - اسلواکی 
 •  بلیت اعتباری گلوبال برای افراد مقیم اروپا، روسیه و ترکیه قابل صدور و استفاده نیست.
 • بلیت اعتباری گلوبال از تاریخ صدور حداکثر طرف مدت 11 ماه باید استفاده شود.
 • بلیت ترن برای بزرگسالان 25تا 60 سال ارائه میشود.
 • بلیت اعتباری جوانان 12 تا 25 سال درجه 2 است با 35% تخفیف.
 • نرخ ویژه برای افراد بالای 60 سال

 

علاوه بر استفاده از قطارهای سریع السیر یا تندرو، عادی و طبیعت گرد در 31 کشور اروپایی، میتوانید از تخفیف های ویژه شرکت یوریل نیز استفاده کنید. برای مثال گشت با گوندولا در ونیز، بازدید از موزه ونگوگ در آمستردام، استفاده از مترو برلین ، بلیت مترو رایگان از فرودگاه شارل دوگوول پاریس به مرکز شهر  و بیش از 500 تخفیف دیگر .

ترن های  تندرو داخل کشوری (HIGH SPEED DOMESTIC TRAINS)

 

 • ترن فنلاند
 • ترن فرانسه
 •  ترن آلمان
 •  ترن ایتالیا
 •  ترن اسپانیا
 • ترن انگلستان
 • ترن سوئد

برخی از محصولات شرکت ریل یوروپ (RailEurope) در سال 2019

 

⚫ قطار نقطه به نقطه (Point To Point) کانادا – اروپا – روسیه 
⚫ بلیط اعتباری گلوبال یوریل                  ⚫ بلیط اعتباری قطار ژاپن
⚫ بلیط اعتباری تک کشوره یوریل            ⚫ بلیط اعتباری ترن استرالیا
⚫ بلیط اعتباری ترن انگلستان                ⚫ بلیط اعتباری اروپای شرقی
⚫ بلیط اعتباری قطار بلکان

قطار های اروپا در ایستگاه قطار غیر اصلی توقف بسیار کوتاه دارند  مسافر سریعا باید سوار شود پس چنانچه درخواست خرید بلیط ترن در نزدیکی هتل خود دارید باید حتما 45 دقیقه تا 1 ساعت قبل  حتما در ایستگاه حضور داشته باشید تا بتوانید راحت جایگاه ترن را پیدا کنید و به محض رسیدن قطار به راحتی سوار شوید.

قطارهای شب رو دارای دارای کوپه ( 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 تخته ) و  همینطور صندلی درجه 1 و 2  که میتوانید بسته به تعداد افراد رزرو کنید، کوپه های 1 و 2 تخته لوکس دارای حمام و دستشویی اختصاصی در داخل کوپه هستند ، درترن های شب رو هم صبحانه و هم شام سرو می شود.

قطارهای لوکس با سرعت 320 کیلیومتر در ساعت !

اگر قصد صرفه جویی در وقت خود دارید می توانید از ترن سریع السیر استفاده کنید، قطارهای سریع السیر به 2 دسته تقسیم می شوند، داخل کشور (Domestic)  و بین کشوری بنام (International) قطار های تندرو در روز حرکت  میکنند و از واگن های درجه 1 و 2  برخوردار هستند و معمولا چیدمان صندلی ها به صورت اتوبوسی می باشد.

 

انواع قطارهای اروپا

 

قطار های سریع السیر 

 

قطارهای پارانومیک یا طبیعت گردی

 

قطار های شب رو

 

انواع مسیر ترن و قطار سریع السیر در ایتالیا

رم - میلان /ترن  رم - فلورانس / ترن رم - میلان / ترن رم - ناپل / ترن رم-پالرمو / ترن رم - پیزا / ترن رم - تورین /ترن  رم - ونیز / ترن ونیز - میلان / ترن میلان - پالرمو

انواع ترن و قطار در مسیر آلمان به چک

پراگ - فرانکفورت / برلین - پراگ / هامبورگ - پراگ / مونیخ - پراگ / کلن - پراگ / برلین - برنو / مونیخ - پلزن

رزرو انواع ترن سریع السیر شب رو از ونیز - پاریس با نازلترین قیمت

رزرو کوپه های سه تخته و دو تخته در ترن شب رو 

رزرو و صدور تیکت ترن شب رو با بهترین کلاس اقامتی

صدور تیکت ترن سریع السیر آلمان و اسپانیا و ایتالیا

صدور تیکت ترن DB در مسیر آلمان 

صدور تیکت ترن ایتالو در مسیر ایتالیا

صدور و رزرو تیکت ترن و قطارهای بین شهری در تمام ساعات شبانه روز با استفاده از کارت شتاب بانکی

صدور تیکت ترن اعتباری چند کشوره و دو کشوره و تک کشوره 

صدور تیکت آنلاین ترن اسپانیا با استفاده از کارت شتاب بانکی

صدور و رزرو انلاین ترن و قطار سریع السیر اسکاندیناوی بصورت آنلاین از طریق کارت شتاب در داخل و خارج ایران

امکان استفاده از سوئیس پس اعتباری ترن سوئیس 

صدور تیکت ترن بین شهری بارسلونا - پاریس

صدور تیکت ترن سریع السیر به لیسبون پرتغال جهانگیرگشت آسمان

 

زیبا ترین ایستگاه های قطار در دنیا

 

1- ایستگاه قطار ویورلی ادینبورگ اسکاتلند ( Edinburgh Waverley Railway Station )

دومین ایستگاه پر رفت و آمد اسکاتلند این ایستگاه بسیار زیبا است در مساحتی بالغ بر 10 هکتار ساخته شده است و از همین رو بزرگترین ایستگاه قطار اروپایی در بخش بریتانیا است. صرفه نظر از بنای زیبا و معماری این ایستگاه قطار در کنار جاذبه های تاریخی قرار گرفته است. با بازدید از این ایستگاه می توانید با صرف زمان اندکی از جاذبه های گردشگری این شهر نیز بازدید کنید.

2- ایستگاه راه آهن مرکزی هلسینکی ( Helsinki Central Rail Station )

این ایستگاه در سال 2013 از نظر بی بی سی به عنوان زیباترین ایستگاه جهان معرفی شده است. در واقع ایستگاه راه آهن مرکزی فنلاند یک ایستگاه بین المللی است که هر روزه  400،000 مسافر را به سراسر فنلاند و اروپا جا به جا می کند.

3- ایستگاه مرکزی آنتورپ بلژیک ( Antwerpen-Centraal Station )

یکی از برترین ایستگاه های قطار اروپا، ایستگاه مرکزی آنتورپ بلژیک است که به کلیسای جامع راه آهن معروف است. دلیل این نامگذاری شکوه و زیبایی این ایستگاه قطار است که بی شباهت به معماری کلیساها نیست. این ایستگاه قطار عناوین برتری را در میان ایستگاه های قطار اروپا کسب کرده است.

4-ایستگاه راه آهن مرکزی برلین ( Berlin Hauptbahnhof)

یکی از بزرگترین و پرطرفدار ترین ایستگاه های راه آهن اروپا، ایستگاه راه آهن برلین است. که مجموعه ای از مراکز خرید، استخر رو باز و مراکز تفریحی دیگری را شامل می شود. از همین رو این ایستگاه برای گردشگران بسیار جذاب است. اگر قصد سفر به آلمان را دارید و می خواهید با قطار اروپا سفر کنید حتما بازدید از برلین و این ایستگاه را در برنامه سفر خود قرار دهید. این ایستگاه یکی از جاذبه های گردشگری برلین نیز محسوب می شود که به راحتی در دسترس است.

5- ایستگاه راه آهن مسکو ( Komsomolskaya )

ایستگاه های قطار و مترو مسکو و سن پترزبورگ از آثار تاریخی مجلل اروپایی نیز زیباتر هستند! در میان این ایستگاه های قطار که بیشتر شبیه کاخ ها و موزه ها هستند، ایستگاه قطار راه آهن مسکو یکی از شاهکارهای معماری اروپا قرار دارد. این ایستگاه به سبک معماری باروک ساخته شده است که زیبایی آن را صد چندان می کند. در تور مسکو حتما از ایستگا های قطار و مترو این شهر بازدید کنید که تجربه ای بی نظیر خواهد بود.

6- ایستگاه قطار مرکزی استکهلم سوئد

یکی دیگر از ایستگاه های قطار اروپا که در این مقاله به آن می پردازیم ایستگاه قطار مرکزی سوئد است که ویژگی منحصر به فرد این ایستگاه، استفاده از گرمای بدن مسافران برای گرم نگه داشتن ساختمان های اداری این ایستگاه استفاده می شود. اگر قصد مسافرت به اروپا را دارید حتما از این ایستگاه زیبا دیدن کنید که یکی از جاذبه های گردشگری استکهلم محسوب می شود.

سفر با قطار اروپا به برخی از این ایستگاه های معرفی شده ختم خواهد شد. بی شک حضور در این ایستگاه ها حس بودن در فضایی تاریخی را به شما القاخواهد کرد که بسیار لذت بخش است. سفر با قطار اروپایی سرشار از جاذبه و زیبایی خواهد بود. اگر خواهان دیدن این زیبایی های خارق العاده هستید با قطار اروپا همراه شوید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

تیکت ترن اروپا با امکان استفاده از تخفیف مناسب برای افراد بالای 60 سال

کریسمس زمان شلوغی قطار های اروپایی است . از طرفی به علت ارزان تر بودن این بلیط ها نسبت به هواپیما باعث شده است روز به روز به طرفداران مسافرت با قطار اروپا افزوده شود
به طور کلی و بر طبق دستور العمل جدید بلیط های قطار را برای کریسمس می توان از سه ماه قبل از کریسمس رزرو کرد . این زمان می تواند به شما اجازه دهد که بدون دغدغه به خرید بلیط بپردازید اما این زمان شاید برای برخی از گردشگران که به رزور بلیط قطار اروپا می پردازند خسته کننده باشد و این دسته از گردشگران نمی توانند به راحتی در ایام کریسمس بلیط قطار را تهیه کنند.

البته در برخی از مواقع این زمان به مقدار کمتری کاهش می یابد . دلیل این امر مسئله عرضه و تقاضا در اروپاست که شرکت های ریلی بازار را متعادل نگه دارند . 

چه زمانی می توانیم به رزرو بلیط قطار بپردازیم؟
برای جواب دادن به این سوال باید بگوییم در کشورهای مختلف اروپایی این زمان با تاخیر یکی دو روزه همراه است . اما نگران نباشید اگر شما نتوانید بلیط قطار را رزرو کنید کس دیگری هم نمی تواند . اما به طور کلی اول کشور فرانسه رزرو بلیط قطار را باز می کند و بعد از آن المان و به همین ترتیب . اما از 15 آذر ماه می توانید به راحتی برای رزرو بلیط قطار اقدام کنید .
 

آیا لازم است بلیط قطار را پیش از موعد رزرو کنیم؟

در چند سال اخیر این امکان وجود نداشت که بلیط قطار اروپا را رزرو کنید اما این روند با توجه به استراتژی های جدید اروپایی تغییر کرده است.نحوه رزرو بلیط این طور است که اگر از سه ماه قبل برای رزرو بلیط اقدام کنید با هزینه کمتری بلیط را تهیه خواهید کرد و هر چه این زمان به زمان شلوغی نزدیک تر شود و همچنین صندلی های قطار به تدریج فروخته شوند قیمت بلیط قطارها نیز افزایش خواهد یافت.

هیچ کجای دیگر نمی توانید راحتی قطار سوئیس را تجربه کنید. به ویژه برای خانواده هایی که می خواهند با پرداخت کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند. شارژر و پریز برق ، حمام در کوپه ، تخت های راحت و جا دار و کوپه های چهار و شش تخته خانوادگی برای سفر شما بسیار لوکس و رویایی خواهند بود . شما می توانید به راحتی در این قطار ها چرت بزنید و در طول مسیر از حمام استفاده کنید که تجربه ای بی نظیر است.

– مسافرت با ترن و قطار استرس کمتر دارد و شما به موقع خواهید رسید .

قطارهای سوییس مثل ساعت هایشان کار می کنند. در سوئیس ساعت 9:00 با 9:01 دقیقه متفاوت است . در سوئیس همه چیز در جایگاه خود قرار گرفته است و در فرهنگ مردم سوییس دیر کردن به معنای از دست دادن قطار است هرچند برای یک دقیقه . پس سعی کنید این مطلب را فراموش نکنید تا به مشکل برنخورید. اگر به این نکات دقت کنید به موقع هم به مقصد خود خواهید رسید.

– تخفیفات ویژه جاذبه های گردشگری سوییس با استفاده از تراول پس امکان پذیر است.

بنابراین برای سفر به سوئیس اگر می خواهید یک کریسمس فوق العاده را در زندگی خود داشته باشید از همین امروز به فکر تهیه بلیط قطار سوییس باشید و یک سفر رویایی را در کنار خانواده داشته باشید.

 

 

برخی از محصولات شرکت ریل یوروپ (RailEurope) در سال 2019

قطار نقطه به نقطه (Point To Point) کانادا – اروپا – روسیه 

بلیط اعتباری گلوبال یوریل   

بلیط اعتباری قطار ژاپن

بلیط اعتباری تک کشوره یوریل

بلیط اعتباری قطار استرالیا

بلیط اعتباری قطار انگلستان

بلیط اعتباری اروپای شرقی

بلیط اعتباری قطار بلکان

محافظت از محیط زیست:

امروزه سیستم های ریلی در مقایسه با سفرهای جاده ای و هوایی برای محیط زیست آلودگی های کمتری را سبب می شوند.

احساس راحتی در سفر

بهترین هدیه ای که سفر با قطار به مسافران می دهد آزادی و تحرکی است که آنها می توانند در طول سفرشان داشته باشند. هرگز نیازی نیست که ساعت ها شما بشنید یا اینکه برای استراحت مجبور به توقف باشید.

آنچه شما می پسندید:

راحتی در سفر همیشه لذت بخش است.نرخ صندلی های درجه یک اگر زود رزرو شوند بسیار ارزان است.صندلی های بزرگتر، ارائه سرویس های مختلف در طول مسیر و استفاده از اینترنت پر سرعت در برخی
مسیر ها از امکانات صندلی های درجه یک هستند.

سفری ارزانتر:

اگر رزرو خود را زود انجام دهید از نرخهای تخفیف دار بهره مند خواهید شد.بهره مندی از تخفیف های ویژه برای 2 تا 5 نفر مسافرانی که از بلیط های اعتباری استفده کنند.

آشنایی با فرهنگ های بومی :

سفر با قطار امکان آشنایی با فرهنگ مردم بومی هر منطقه را برای شما فراهم می آورد.

کشورهایی که تحت نام یوریل فعالیت می کنند

اتریش، بلژیک، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لوگزامبورگ، هلند، نروژ، پرتغال، رومانی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، لهستان، بوسنی، صربستان و مونته نگرو کشورهایی هستند که قطارهای آنها تحت نام یوریل فعالیت می کنند.

 

*کشورهایی چون بریتانیا، آلبانی، مقدونیه، اوکراین، روسیه، مولداوی، لتونی و استونی در این لیست حضور ندارند.

رزرو و صدور تیکت ترن مجارستان

رزرو و صدور تیکت ترن هلند

رزرو و صدور تیکت ترن دانمارک

رزرو و صدور تیکت ترن لهستان

صدور انواع تیکت اتوبوس در اروپا با استفاده از کارت شتاب

صدور تیکت ترن کلیه مسیرهای اروپایی در ایام ژانویه 2020

امکان استفاده از پیش فروش تیکت های ترن در ایام کریسمس

خرید بلیط ترن اروپا در ایام کریسمس در کلیه مسیرها با استفاده از کارت شتاب در ایران

امکان استفاده از کمترین قیمت ها در ایام نوروز1399و بهار 

بدلیل ازدحام و شلوغی خرید تیکت ترن در اروپا کارشناسان ما 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان و سروران گرامی میباشند.

پیش فروش تیکت اتوبوس اروپا و ترن اروپا ویژه ژانویه 2020

اکنون امکان استفاده از آفرهای نوروزی و ژانویه 2020 

امکان صدور تیکت اتوبوس بین کشوری اروپا 

آفرهای ویژه کریسمس 2020 ویژه ترن اروپا

خرید تیکت اتوبوس اروپا با استفاده از کارت شتاب

امکان استفاده از اتوبوس فرانسه

امکان صدور تیکت اتوبوس آمستردام - هامبورگ - برلین - پراگ - هانوور - میلان - کومو - زوریخ - نورنبرگ - فرانکفورت - ورشو 

 

بلیط قطار در اروپا

مسیرترنھا از فرودگاھھای مختلف در اروپا: Connections Stations Rail to Airport

Airport – City Links

امکان صدور تیکت ترن اروپا و اتوبوس در پرتردد ترین شهرهای اروپا ویژه ژانویه

سهولت در رزرو و صدور تیکت ترن اروپا و اتوبوس اروپا ویژه ایام ژانویه با استفاده از کارت شتاب بانکی

امکان استفاده از اتوبوس های بین شهری اروپا 

تخفیفات ویژه ژانویه در مسیرهای پرتردد اروپا ( ترن - اتوبوس )

آفر ویژه ژانویه ( مسیر ترن فرانسه - ایتالیا )

صدور تیکت اعتباری و نقطه به نقطه ترن ایتالیا

قطار شب رو در مسیر پاریس به ونیز

امکان رزرو بلیط ترن آلمان - اسپانیا - هلند - چک - اسلواکی

فروش ویژه ترن اروپا در ایام ژانویه با استفاده از کارت شتاب بانکی

فروش ویژه تیکت ترن در مسیرهای پرتردد در ژانویه

صدور تیکت اتوبوس شهری و بین شهری اروپا در ژانویه

صدور تیکت ترن اسپانیا 

صدور تیکت ترن اعتباری و نقطه به نقطه انگلستان با استفاده از کارت شتاب بانکی

صدور تیکت ترن به انگلستان

امکان استفاده از تخفیفات ویژه نوروزی ترن های اروپا

صدور تیکت ترن اروپا ویژه نوروز 99 

آغاز پیش فروش تیکت نوروزی ترن اروپا ویژه 99

پیش فروش اتوبوس های بین شهری اروپا ویژه نوروز 99

امکان رزرو و صدور بلیط قطار اروپا با استفاده از تخفیفات ویژه نوروز 99

خدمات متمایز با استفاده از ترن اروپا و تخفیفات نوروزی 

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت استفاده بهتراز قطار و اتوبوس و پرواز بین شهری و شهری

صدور انواع تیکت ترن و اتوبوس اروپا همراه با تخفیفات ویژه

امکان استفاده از انواع تیکت ترن و قطار اروپا در نوروز 99

بررسی مناسب ترین و کوتاهترین مسیرهای شهری و بین شهری اروپا توسط کارشناسان ما با استفاده از ترن و اتوبوس و پرواز

نازلترین و اقتصادی ترین قیمت های ترن اروپا و اتوبوس اروپا

برنامه ریزی و انتخاب بهترین حالت تیکت ترن اروپا ویژه نوروز99

امکان بهره مندی از تخفیفات ویژه برای گروه ها در ترن اروپا

نرخ ویژه برای سالمندان و افراد بالای 60 سال در ترن اروپا

بهترین و جدید ترین اتوبوس های بین شهری و شهری اروپا 

نازلترین نرخ ترن در مسیر پاریس به آمستردام - پاریس به فرانکفورت - میلان به نیس - میلان به پاریس - و مسیرهای پرتردد دیگر

بهره مندی از تخفیفات ویژه و سوپر ویژه گروه ها در ترن و قطارهای بین شهری اروپا 

آغازفروش تخفیفات نوروزی تور و تیکت ترن قطار اروپا

پیش فروش تیکت اتوبوس بین شهری و درون شهری اروپا در ایام نوروز

 

 با ترن اروپایی ارزان تر سفر کنید

اگر بگوییم سفر با قطار اروپایی ارزان تر است اغراق نکرده ایم. اگر چه در اغلب مواقع بلیت هواپیما از بلیت قطار گران تر است اما باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در مسیرهای کوتاه تر همیشه انتخاب قطار به صرفه تر از هواپیما است. برای سفر در داخل یک کشور نیز سفر با قطار را توصیه می کنیم. یعنی اگر قصد دارید فقط یکی از کشورهای اروپایی را به عنوان مقصد تورهای تابستان انتخاب کنید تهیه “ریل پس” آن کشور و سفر با قطار بهترین انتخاب است. در این صورت شما به صورت نامحدود می توانید از تخفیفات ویژه خرید بلیت قطار استفاده کنید.

 

برای سفر با قطار اروپایی هزینه اضافه بابت چمدان هایتان پرداخت نمی کنید

این یک مزیت بزرگ است. اگر سفر با قطار را به عنوان یک تور خانوادگی انتخاب کرده اید و چمدان و بار اضافه به همراه دارید سفر با قطار اروپایی گزینه خوبی است. در این حالت شما برای چمدان های اضافه مبلغی را پرداخت نخواهید کرد.

 با قطار اروپا از مسیر سفر نیز لذت خواهید برد

سفر تنها رسیدن به مقصد نیست. مسیر های قطار اروپایی مملو از زیبایی و جاذبه های شگفت انگیز است یکی از این مسیر ها، مسیر قطارهای سوئیس است که در دامنه کوهستان آلپ شما را با بهشتی رویایی و پرطرفدار رو به رو خواهد کرد. شما می توانید با مطالعه مقالات قبلی از این مسیرها مطلع شوید.

 

 کیفیت خدمات بلیت قطار درجه یک و دو محسوس نیست

همین دلیل به ظاهر ساده به شما این امکان را می دهد که با تهیه بلیت قطار اروپایی درجه دو از کیفیت خدمات ارائه شد راضی و خوشنود باشید. اما در بلیت هواپیما کیفیت و وسعت خدمات ارائه شده بسیار چشمگیر است. همین دلیل باعث شده است که هر روز به تعداد طرفداران استفاده از قطار اروپا افزوده شود.

از دلایل بیشمار سفر با قطار اروپا که بگذریم مقاصد بسیار متنوعی را می توانید در لیست تورهای تابستان اروپا قرار دهید. این امر به دلیل گستردگی شبکه ریلی منظم و کارآمد در اروپا است. البته دلایل دیگری نیز به این گستردگی خطوط ریلی کمک کرده است. مردم اروپا سفر با قطار را در اولویت قطار می دهند و این نگرش سابقه ای دیرینه دارد. در ادامه به چند مقصد زیبا که برای تورهای تابستانی و سفر با قطار مناسب هستند را معرفی خواهیم کرد.

آغاز فروش نوروزی 99  -  تیکت ترن اروپا / اتوبوس اروپا / پرواز / ویزا / هتل 

اعلام نرخ تورهای نوروزی خارجی / داخلی ( اروپا - ترن اروپا - هتل - اتوبوس )

اقتصادی ترین آفرهای نوروزی ویژه نوروز 99 

آفرهای ویژه قطار اروپا - اتوبوس اروپا

تخفیف ویژه در خرید تیکت ترن اروپا - اتوبوس اروپا ( ویژه همکاران )

 

کشورهایی که تحت نام یوریل فعالیت می کنند

اتریش، بلژیک، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لوگزامبورگ، هلند، نروژ، پرتغال، رومانی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، لهستان، بوسنی، صربستان و مونته نگرو کشورهایی هستند که قطارهای آنها تحت نام یوریل فعالیت می کنند.
*کشورهایی چون بریتانیا، آلبانی، مقدونیه، اوکراین، روسیه، مولداوی، لتونی و استونی در این لیست حضور ندارند.

ثبت نام و پیش فروش تیکت ترن اروپا ویژه نوروز 99

مشاوره رایگان اقتصادی ترین مسیرهای اروپا با استفاده از ترن و اتوبوس بین شهری و شهری

هنگام خرید تیکت ترن اروپا به ازای هر نفر تخفیفات ویژه نوروزی دریافت نمایید.

امکان استفاده از قطارهای شب رو در مسیر های طولانی بین شهری اروپا با نازلترین قیمت 

فروش و پیش فروش تیکت ترن اروپا - اتوبوس اروپا 

پیش فروش هتل های نوروزی - اخذ ویزا - پرواز - تیکت اتوبوس اروپا - لیدر محلی فارسی زبان - ترانسفر 

ترن اروپا مناسب برای سفر در یک یا دو مسیر مختلف با قطار

نرخ نیم بها برای کودکان

سفر رایگان (FREE) برای کودکان زیر 4 سال در صورتیکه که صندلی جداگانه نخواهند

تخفیف تا  15 % برای گروه ها  (تعداد 10 نفر به بالا )

تخفیف تا 60 % برای رزرو های زود هنگام  (FASTBOOKING)

امکان رزرو بلیط درجه 1 یا 2 

 

برخی از محصولات شرکت ریل یوروپ (RailEurope) در سال 2019

 

 
قطار نقطه به نقطه (Point To Point) کانادا – اروپا – روسیه
بلیط اعتباری گلوبال ترن یوریل
بلیط اعتباری تک کشوره ترن یوریل 
بلیط اعتباری قطار انگلستان 
بلیط اعتباری قطار بلکان
بلیط اعتباری قطار ژاپن
بلیط اعتباری قطار استرالیا
بلیط اعتباری ترن اروپای شرقی 
صدور انواع مسیر ریلی و ترن اروپا با نازلترین نرخ 
امکان صدور تیکت اعتباری ترن اروپا ویژه بهار و تابستان 99
امکان استفاده از ترن اروپا در مسیرهای پرتردد ویژه بهار و تابستان 99

کدام کارت اعتباری قطار اروپا مناسب شما می باشد؟

 • کارت اعتباری قطار اروپا تک کشوره: این بلیط ترن اروپا مناسب یک کشور می باشد؛ چنانچه شما قصد سفر به یک کشور دارید به طور مثال فقط ایتالیا و یا فرانسه، این بلیط قطار مناسب سفر شما می باشد.
 • کارت اعتباری منتطقه ایی یا 2 کشوره: اگر مایل به سفر به دوکشور مجاور هستید بلیط اعتباری قطار اروپایی Regional Pass  گزینه مناسب برای سفر مسافرین می باشد.
 • کارت اعتباری ترن اروپای 3 کشوره: چنانچه قصد سفر به 3 کشور دارید بهترین گزینه برای سفر اروپا با قطار های یوروریل این نوع کارت های اعتباری می باشد.
 • کارت اعتباری گلوبال (جهانی): زمانی قصد سفر به 23 کشور اروپایی عضو حوزه شنگن را دارید بلیط قطارهای گلوبال یوروریل انتخاب مناسب و مقرون به صرفه ایی می باشد.

چنانچه قصد سفر به کشور های اروپایی دارید و علاقه مند هستید که در شهر ها اقامت نداشته باشید و در هر شهری چند ساعت توقف کنید و به شهر دیگری بروید شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان به شما بلیط های اعتباری قطار اروپا به نام گلوبال پس Global Pass را پیشنهاد میدهد.

این کارت اعتباری قطار اروپا مختص شرکت یوروریل rail europ می باشد که با خرید این بلیط ترن اروپا میتوانید به 23 کشور عضو شنگن سفر کنید.  

به گونه ایی می توان گفت سفر با کارت اعتباری قطار گلوبال اروپا به این معناست که شما مبدا و مقصد مشخصی ندارید با چمدان خود به ایستگاه قطار در یکی از شهر های اروپا میروید و سپس اولین بلیط به شهر دیگر را انتخاب می کنید و به شهر دیگری سفر میکنید.

چنانچه دوست ندارید برای سفر خود برنامه ریزی کنید و حتی علاقه ایی به اقامت در شهر را ندارید و دوست دارید در زمان ویزای خود به اکثر شهر ها و یا کشور های اروپا سفر کنید؛ مبدا و مقصدی برای سفر خود انتخاب نکرده اید گلوبال پس قطار اروپا گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ایی برای این نوع سفر ها می باشد.

 • جهت اطلاعات بیشتر و مقرون به صرفه تر قطار اروپا، همکاران ما در شرکت جهانگیر گشت آسمان همراه شما می باشند.

با خرید pass card travelدر سوئیس ارزانتر و آسانتر ازامکانات رفاهی و تراسپورتهای عمومی ترن اتوبوس مترو هتلها استفاده  ونیز هزینه کمتر سفر نمائید.

جهت سفری ارزان به قاره سبز اروپا به قطارهای تندرو و مدرن با مشاورین ما جهت رزرو و خرید بلیط قطار Train رزرو پروازهای ارزان قیمت و هتلهای مناسب و ارزان در شرکت خدمات مسافرتی جهانگیرگشت آسمان تماس حاصل فرمایید.

با استفاده از کارت های اعتباری قطار(Pass Train) تک کشوره که در کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا و ... میباشد میتوان از تخفیف های چشم گیری مانند جادبه های دیدنی و مراکز خرید اوت ات outlet استفاده کرد. به عنوان مثال mcarthurglen outlet یکی از مراکز خریدیست که در اکثر کشورها می باشد.

پس می توان گفت ترن پس ها یکی از بلیط های قطاری می باشند که استفاده از آنها در سفر های اروپایی می توانند مقرون به صرفه باشد.

 • سفری ارزان ، امن بدون محدودیت حمل بار با خرید ،رزرو بلیط قطار(ترن train) در ایران

چنانچه شما چند سال برای سفر خود برنامه ریزی کرده اید اما هنوز موفق نشده اید  که شروع و پایان سفرتان  چگونه باشد که هم مقرون به صرفه و هم صرفه جویی در زمان باشد و بشود تمامی مسیر هایی را که دوست دارید در سفرتان ببینید.

شرکت خدمات مسافرتی جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی قطار  اروپا (ریل یوروپ ) Euro Rail، با کارمندانی مجرب در حوزه اروپا امکان پیشنهاد بهترین مسیر ها با هزینه مناسب را با تمامی حمل و نقل ها مانند ترن و پرواز های ارزان قیمت را دارد.

 

یکی از راه های حمل و نقل زمینی در اروپا، می تواند کارت های اعتباری قطارهای اروپایی می باشد که با استفاده  از آنها، هم در زمان  و هم پول صرفه جویی می گردد؛ زیرا این نوع بلیط های قطار اروپا شامل تخفیف های چشمگیری جهت بازدید از جاذبه های دیدنی اروپا و مراکز خرید اوت لت می باشد.

مزیت ترن های اروپا نسبت به پرواز های اروپایی در این است که ایستگاه قطار اروپا در شهر می باشد ولی فرودگاهها خارج از شهر می باشند؛ از این رو هزینه ترنسفر (جابجایی) به ایستگاه قطار در اروپا ناچیز می شود؛ نکته ای که برای قطار های اروپا یی باید در نظر گرفت این است که ترن های اروپایی در ایستگاه های قطار غیر اصلی توقف بسیار کوتاه دارند و مسافر سریعا باید سوار شود؛ پس چنانچه از شرکت مسافرتی خود درخواست خرید بلیط قطار اروپا کردید که نزدیک هتلتان باشد حتما 45 دقیقه تا 1 ساعت قبل در ایستگاه قطار حضور داشته باشید که بتوانید پلت فرم (جایگاه ترن) خود را یافته و زمانی که رسید سریعا سوار قطار های شرکت یوروریل گردید. 

لازم به دکر است این قضیه (استاپ کم) در ایستگاه مرکزی قطار Sentral Station صدق نمی کند و قطار های اروپا در ایستگاه مرکزی شهر توقف بیشتری دارند .

شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان، همیشه به مسافران خود پیشنهاد میدهد که در سفر خود حتی اگر بلیط قطار از ایستگاه مرکزی آن شهر اروپایی باشد 45 دقیقه زودتر مسافر در ایستگاه باشد. زیرا در بعضی موارد پلت فرم جابجا شده است و مسافر از سفر خود جا مانده است.

مسیر ترن اروپایی چنانچه زودتر از زمان حرکت خریداری شوند با قیمت مقرون به صرفه ایی می باشد

سفرهای اروپایی با توجه به مسافت بین کشورها برنامه ریزی می شود و در مواردی حتی اگر فاصله زیاد باشد به دلیل وجود قطارهای تندرروی اروپایی می توان از ترن استفاده کرد جهت سهولت و ارزانی قیمت و همچنین بازدید از مناظر زیبای بین کشور ها. ولی در بعضی موارد پرواز های داخلی اروپا ارزان تر می باشد. به عنوان مثال چنانچه قصد سفر بین کشور های آلمان و اسپانیا را دارید بهترین وسیله حمل و نقل هواپیما می باشد ولی در خود اسپانیا پیشنهاد بلیت های اعتباری ترن می شود؛ زیرا مسیر های داخل اسپانیا نزدیک می باشد و مسافرین با داشتن بلیط اعتباری این قطار اروپایی می توانند به مدت سه روز از بارسلون، مادرید و مالاگا  با هزینه ناچیز دیدن نمایند.

خرید آسان  تیکت قطار در اروپا ،صدور آنی ،بلیط ترن خارجی، در ایران پرداخت ریالی-ارزی( جهانگیر گشت آسمان)

خرید آسان بلیطهای قطار در اروپا با نرخ ریالی در داخل ایران صدور آنی تیکت ترهای اروپا با نرخ ارزی و ریالی

با خرید درایران  ROMA PASS,PARISPASS ,BERLIN PASS , SWISS PASS ,LONDON PASS میتوانید در تابستان و فصلهای پر تردد به راحتی وارد موزه ها شویدو در زمان و هزنیه خود صرفه جویی نمایید.همه این بلیطها در آژانس مسافرتی جهانگیرگشت آسمان به شما مسافرین محترم ارائه میگردد.

آرامش خیال درهنگام سفر در اروپا با قطارهای مدرن و پرسرعت باعث شده مدت زمان بیشتر و هزینه کمتری را صرف سفر به نقاط مختلف در اروپا با خرید  زود هنگام  تیکتهای قطار و یا کارتهای اعتباری قطار PASS CARD و نیز کارت اعتبار ی شهری PARIS CITY PASS میتوانید لذت بیشتری از سفر خود مسافرین ببرند.

****رزرو آنی ارزانترین هتلها در سراسر دنیا در بهترین نقاط شهرها جهانگیرگشت آسمان***

رزرو صدور ومشاوره جهت خرید بلیطهای ارزان ومناسب در سفر اروپا با قطار های سریع السیر جهانگیرگشت آسمان

  خرید ورزرو تیکت قطار اروپا درایران 

جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی فروش بلیط قطاراروپا،کانادا،استرالیا،چین،ژاپن و کره جنوبی روسیه در ایران

تهیه تیکت ارزان وصدور سریع و ارائه بلیط  قطار اروپا به مسافرین

سفر به اروپا درپاییزو زمستان 98 با رزرو ارزان تیکت ترن در اروپا و هتل های ارزان 

***امکان خرید نازلترین تیکت قطار مسیرمستقیم نیس به میلان***

 *****صدور تیکت ترن  چبن - استرالیا - کانادا- ژاپن - کره جنوبی استانبول-اروپا*****

****  بلیط قطار مستقیم در مسیر ونیز به بندر جنوا ایتالیا ****

خرید کارتهای اعتباری pass card در کشور سوئیس کاهش هزینه سفر و صرفه جویی در زمان سفر

صدور تیکت قطار پاریس-بروکسل-آمستردام در کمترین زمان سفر 

تیکت قطاردرمسیر ایتالیا-فرانسه-آلمان-اسپانیا-هلند ویژه بهار و تابستان 98

قطار های یورو ریل با بیش از 28 مسیر در کشور های اروپایی می باشد

جهانگیرگشت آسمان نماینده رسمی شرکت حمل و نقل ریل یوروپ euro rail در ایران مفتخر به انجام رزرو و صدور بلیط این ترن با قیمتی نازل برای مشتریان و همکاران  در دیگر شرکت های مسافرتی می باشد

کارت اعتباری ترن Pass Card چیست؟

این بلیط های قطار بر خلاف بلیط های سنتی می باشد؛ بلیط های سنتی منظور همان بلیط هایی است که از قبل خریداری می گردد، زمان و ساعت آن مشخص می باشد. برخلاف آن، با خرید کارت های اعتباری یورو ریل، شما این امکان را دارید که هرزمان و هر ساعتی که قصد سفر دارید به هرکجایی که بخواهید سفر کنید.

در این نوع بلیط ها صندلی رزرو نمی باشد ولی در اکثر مواقع صندلی خالی می باشد.

مسافرینی که حین سفر ساعتی از قطار را از دست داده باشند، به راحتی می توانند با ساعت بعدی به سفر خود را ادامه دهند.

 

پس یکی از مزیت های کارت اعتباری قطارها می تواند انعطاف پدیری این نوع بلیط ترن می باشد.

رایج ترین مسیر مورد استفاده ترن آلمان(مونیخ-پاریس)(فرانکفورت-پاریس)(دوسلدورف- پاریس) (کلن پاریس )با کمترین هزینه و زمان قطارمستقیم DIRECT ارزان ،سریع السیر و مرکز شهر

آخرین خبر از قطارهای اروپا در ماه آگوست2018

ارائه تیکت ترن ارزان در ایتالیا فطارهای تندرو با سرعت بالای 300 کیلومتر در ساعت Frecciarossa

 خبری خوش کنسل شدن اعتصاب مارمنان قزار در اروپا (نروژNSB) .مسافرین در برنامه ریزی سفر خود میتوانند تجدید نظر کنند..

صدور کارت اعتباری بلیط قطارهای فرانسه بصورت سه روزه چهار و شش روزه

صدور و ارائه کارت اعتباری داخل شهر پاریس، رم ، برلین  سوئیس... در ایران

محاسن استفاده از PASS CARD کارت اعاتباریدر قطارهای مسافرتی در آلمان

****رزرو بلیط قطارهای شب رو در مسیرهای مختلف اروپا****

امکان استفاده ازمزایای کارت های اعتباری قطار فرانسه در بیش از پنجاه موزه و خدمات حمل ونقل در مسیر بین شهری

خرید pass card در کشور سوئیس swiss passو دیگر کشورها هزینه سفر کمترو سهولت در سفر ارزان 

انتخاب زیباترین مسیر قطارهای بین شهری و شهرهای خاص-پانورامیک گردی

آغاز تورهای قطار گردشگری و کارخانه شکلات با هتل 5 ستاره تاپ

انتخاب کوتاه ترین مسیرهای طولانی بین شهری اروپا

صدور بلیط قطار چین-ژاپن پس کارت(اعتباری قطار ژاپن)

امکان صدور بلیط قطار تخفیف دار برای خانواده ها

ارائه سالن کنفرانس در قطارهای اروپا برای برگزاری جلسات و سمینارها و صرفه جوبی در زمان مدیران شرکتها در ترن TRENITALIA

 

امکان خریدوصدور رزرو بلیط قطاراروپا،کانادا،استرالیا،روسیه با کارت شتاب

 

جهت رزرو و خرید بلیط و هتلهای خود در اروپا تابستان  و پاییز97 با*** قطار***پرواز **** با همکاران ما در جهانگیرگشت آسمان مشاوره نمایید.

ارائه خدمات اخد ویزاتور کشتی  کروز MSC در ایران با جهانگیرگشت آسمان

در باره قطار اروپا بدانیم:

5.5 دلیل برای مسافرت با قطار

سفر همیشه رسیدن نیست بلکه لذت بردن از تمامی مسیر مسافرت است . اغلب مسافرت های مجلل امروزی و تورهای مسافرتی  با هواپیما انجام می شود . شیوه ای برای مسافرت که برای گردشگران جا افتاده است. شما به عنوان گردشگر به فرودگاه می روید سوار هواپیما می شوید و بعد از یک سفر چند ساعته در فرودگاه شهر مقصد خود پیاده می شوید. اما همه می دانند که مسافرت به این شیوه اصلا دلچسب نیست . همه چیز تکراری است و لذتی از سفر نخواهید برد .  البته وسایل نقلیه دیگری هم هستند که می تواند برای لذت بردن از مسیر سفرتان جایگذین هواپیما شوند . یکی از این وسایل نقلیه قطار است ، ما سعی داریم به پنج و نیم دلیل انتخاب  قطار برای مسافرت اشاره کنیم . بیایید با هم این دلایل را مرور کنیم .

1- با قطار به معنای واقعی سفر خود را تماشا خواهید کرد

با قطار مناظر طبیعی ، شهر ها و روستاها ، کوهستان ها و رودها را به نظاره می نشینید . در خیالی آسوده  از مناظر لذت می برید . سفرمی تواند یک تجربه بی نظیر باشد در حالی که می توانید به راحتی در  قطار بنشینید و لحظه لحظه زیبایی های مسیر مسافرت خود را تماشا کنید. بی شک هر یک از نقاط شهر هایی که تور قطار آنها را می پیماید بی نظیر و منحصر به فرد خواهد بود ، حالا این سفر زیبا را مقایسه کنید با مسافرت های هوایی که بی شک لذتی نخواهد داشت .

 

2- انتخاب قطار برای مسافرت آسودگی خیال شما را به همراه دارد .

بدترین چیزی که در مسافرت های هوایی می تواند پیش بیاید ، تاخیر ها و صف های طولانی است که به جرائت می توان گفت همیشه برای گردشگران و مسافران اتفاق می افتد . در هر فرودگاه باید در صف های طولانی منتظر باشید تا مدارک شما چک شود . اگر شانس نیاوردید و آب و هوا کمی تغییر کند مسافرت شما بی شک با تاخیر انجام خواهد شد ، اما در مسافرت با قطار این اتفاق هرگز نمی افتد . شما سوار قطار می شوید و به صندلی راحت خود تکیه می زنید و در خیالی آسوده به مقصد خود می رسید.

 

3- تهیه بلیت قطار راحت تر است

اگر چه این روز ها مسافرت با  قطار به ویژه تورقطار اروپایی طرفداران بیشتری را پیدا کرده است اما هنوز هم تهیه بلیت قطار از هواپیما راحت تر است و شما برای انتخاب آن ، گزینه های بیشتری را در اختیار خواهید داشت . تنوع قطار ها و مسیر ها قابلیت انعطاف پذیری انتخاب شما را به عنوان یک گردشگر بالا می برد . از طرفی مجبور به رزرو بلیت خود از ماه ها قبل نیستید.

 

4- با قطار ارزان تر سفر می کنید

این موضوع که با قطار ارزان تر سفر خواهید کرد بر هیچ کس پوشیده نیست، در واقع شما آن همه راحتی و آسایش را ارزان تر از هواپیما خواهید داشت . در فصول شلوغ گردشگری هم این واقعیت را لمس خواهید کرد که مسافرت با قطار ارزانتر از مسافرت هوایی تمام می شود .

 

5- قطار هزینه های پنهان و جانبی ندارد

در تور قطار شما هزینه های پنهان ندارید . این هزینه ها می تواند  شامل هزینه نوع صندلی شما ، هزینه چمدان اضافه و چند هزینه ریز و درشت دیگر که می تواند به هر بهانه ای از شما گرفته شود، باشد . در طول مسیر هم هزینه های اضافی بر شما تحمیل نمی شود و شما از این جهت نیز از هر لحاظ آسوده هستید.

 

5.5- معنای واقعی "جادوی سفر" را لمس کنید

قطارها و مسیر های آن ها قصه سازند. در قطارهای سوییس از میان کوه های آلپ حرکت می کنید. در ایتالیا از کنار دریاچه های نیلگون عبور خواهید کرد و در فرانسه مزارعی را به رنگ بنفش رویایی خواهید دید . تمامی این لحظات شما را شگفت زده خواهد کرد و در اینجاست که جادوی واقعی سفر و معجزه های جهان ما را تجربه خواهید کرد.

 

ممکن است مسافرت شما بیشتر از مسافرت با هواپیما طول بکشد اما شما در مسیر سفرتان راحت و آسوده هستید و این یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد .شکار صحنه های بکری که شاید هرگز برای شما تکرار نشود و خواندن کتابی که می تواند با تصاویر سرزمین های سبزی که قطار شما می پیماید در هم آمیزد و جلوه ای اسرار آمیز به سفر شما ببخشد ،همه به سفر شما عمق خواهد بخشد.

 

مسافرت با قطار اصلا شما راخسته نخواهد کرد، در مورد اینترنت و شارژ گوشی خود نیز هیچ نگرانی نخواهید داشت در حالی که عملا استفاده از موبایل در مسافرت های هوایی ممنوع است .در طول سفر با تور قطار  نیز از امکانات رفاهی قطار خود استفاده می کنید . فرزندان شما نیز در فضایی دوستانه تر به کشف مسیر خواهند پرداخت و اگر زوج جوانی هستید باید بگوییم مسافرت با قطار یک ماه عسل فوق العاده و فراموش نشدنی را برای شما خواهد ساخت .

 

دلایل دیگری برای انتخاب تور قطار وجود دارد اما برترین دلایل ، موارد ذکر شده است . گرچه به صرفه بودن تور قطار مهمترین آنهاست اما دلایل دیگر نیز می تواند برای برخی از گردشگران در اولویت قرار بگیرد. مسافرت با قطار برای مسیر های کوتاه تر فوق العاده است . در این مسیر ها می توانید با قیمت بسیار پایین تر از هواپیما سفر کنید و حتی چمدان های بیشتری را به همراه داشته باشید . این مسیرها به ویژه برای کودکان مفرح و هیجان انگیز خواهد بود . مناظر طبیعی و بی نظیر که کودک درون شما را نیز به وجد خواهد آورد، در انتظار شماست. شما از همین امروز می توانید برای سفر بعدی خود سفر با قطار اروپایی را در صدر  اولویتهای خود قرار دهید .

 

 

 

آشنایی با محدوده های مختلف برای رزرو و صدور خرید تیکت ترن(قطار) در اروپا در ایران

 

1.کشورهای Benelux چه کشور هایی هستند؟

سه کشور لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند ، کشورهای بنلوکس را تشکیل می دهند. در واقع شما برای سفر با قطار در این سه کشور کافیست Pass یک کشور مربوط به Benelux را تهیه نمایید.

کشورهای اسکاندیناوی چه کشورهایی هستند؟

چهار کشور دانمارک ، سوئد ، نروژ و فنلاند ، کشورهایی هستند که تنها با خریدن Pass یک کشور مربوط به کشورهای اسکاندیناوی ، می توانید با قطار در آنها سفر کنید.

ارائه کلیه بلیط قطارهای موجود در آلمان  با ارزانترین و سریع ترین خدمات 

ارسال تیکتهای فطار های DB به صورت PDF برای مسافرین در خارج از ایران

ارسال تیکت کوپنهای ترن آلمان اتریش چک درسراسر ایران 

پرداخت ارزی ریالی بلیط قطار در ایران آسودگی خاطر از در سترس بودن تیکتها

شما از طریق رزرو و خرید زود هنگام بلیت قطار سریع السیر  آیس (ICE)  قطارهای کشور آلمان می توانید به مقاصد اروپایی ذیل ارزان ، سفر کنید :
وین, اینسبورک در اتریش, بروکسل و لی یژ در بلژیک, کپنهاگ و آرهوس در دانمارک, پاریس فرانسه,آرنهم, اوترخت و آمستردام در هلند و زوریخ و پراگ ونورنبرگ اینترلاکن در سوئیس.

خرید بلیط قطار اروپا در ایران جهانگیرگشت آسمان

بهترین نقشه و مسیر سفر در اروپا را از همکاران ما بخواهید .

برخی از مسیرهای حرکت اصلی  قطارشرکت  ترن آیس (ICE) آلمان عبارتند از :
 هامبورگ-مونیخ,فرانکفورت-مونیخ،   فرانکفورت-کلن,فرانکفورت-اشتوتگارت،هامبورگ-مونیخ,برلین-هامبورگ,فرانکفورت-پاریس,فرانکفورت-بروکسل,هامبورگ-گپنهاگ,کلن-بروکسل,فرانکفورت-آخن,فرانکفورت-بازل,فرانکفورت -آمستردام و نورنبرگ-وین

دستاورد جدید یوروریل(RAILEUROPE) قطار اروپا در سال 2018:

1.ارائه مجدد تیکت 3 کشوره قطاراروپا به لیست تیکت های اعتباری

2.اضافه شدن قیمت های ارزان سیستم SNCF  به سیستم قطار اروپا  از ابتدای مارچ 2018

3.آغاز فروش تیکت های ارزان و الکترونیک سیستم TERENITALIA با ارزانترین نرخ موجود

4.آغاز به کار جدیدترین و سریعترین قطار یورو ریل به ناوگان مسافربری،که این قطار قادر به جابه جایی 1 میلیون مسافر در سال خواهد بود.

5.تغییر تیکت اعتباری ترن اروپااسکاندیناوی به تیکت اعتباری 1 کشوره

6.حذف شدن تیکت های اعتباری ترن اروپا:دانمارک-سوئد/فنلاند-سوئد/نروژ-سوئد

7.سفر رایگان برای کودکان 4 سال تا 11 سال با تیکت اعتباری جزایر یونان

8.افتتاح خط جدید قطارtrain  ICE آلمان در مسیر BERLINE-HALLE-ERFURT-FRANKFURT

9.اضافه شدن تیکت های اعتباری ترن :آلمان-سوئد/اتریش-اسلووکی/بلغارستان-ترکیه/مونتنگرو-صربستان/

مجارستان-اسلووکی/بلغارستان-رومانی/کروواسی-اسلوونی-ایتالیا/ایتالیا-اتریش/بلغارستان-یونان/

10.تخفیف ویژه قیمت ABS در قطار تالیس در سال 2018 پایان یافت.

11.خط جدید قطار سریع السیر تالیس به دورتمند 

                     در سیستم قطار اروپا سه نوع بلیت صادر می گردد که بشرح زیر می باشد:

Print At Home : بلیتهای الکترونیکی  قطار در اروپا قابل چاپ در منزل روی کاغذ معمولی و صدور آنی و ارسال سریع خرید ریالی 

 :Ticket On Departureبلیتهایی که در مبدا حرکت قطارها بوسیله کیوسکهای مخصوص چاپ می شوند (در سیستم ریلی انگلستان معمول است)

: Electronic Ticket  بلیتهایی که بر روی اوراق بهادار اصلی (استاک) بلیت چاپ می شوند

 رزرو وتهیه بلیط قطارهای سریع السیر(  Rail Europeترن اروپا ) جهانگیرگشت آسمان  *تهران* ایران  *                          سفر با قطارهای تندرو و ارزان قیمت در مسیرهای زیبا در کشورهای سرسبز اروپا خاطرات خوشی را برای مسافران به جا میگدارد.

امنیت و راحتی و آسابش در سفر با قطاراروپا این اطمینان را به مسافرین میدهد تا از زمان سفر خود حداکثر استفاده را ببرند.

دراروپا قطار اولین و پرطرفدارترین وسیله حمل و نقل ارزان و امن مسافران بشمار می آید. براي مثال قطار Eurostar بطور متوسط ماهيانه بیش از یک میلیون و هفتصد هزار نفر مسافر را در مسير پاريس- لندن جابجا میکند. شبکه ریلی اروپا با بیش از 240,000 کیلومتر ریل دسترسی شما را به هر نقطه از اروپا امکان پذیر مینماید. از آنجا که برنامه زمانبندی حرکت قطارها با دقت بسیار اجرا میشود و به علت عدم ترافیک در مسیر حرکت، قطار در مقایسه با سفرهای زمینی شما را دچار تاخیرهای احتمالی نخواهد کرد. قطارها تمام 365 روز سال و بدون توجه به شرایط جوی، در نهایت امنیت کار می کنند. این موجب می شود در انتخاب تاریخ و ساعت حرکت خود امکان انتخاب بیشتری داشته باشید. شما با استفاده از پرطرفدارترین وسیله حمل و نقل یعنی قطار فرصت آشنایی با زندگی و فرهنگ مردم اروپا را بدست خواهید آورد. از آنجا که برای سفر به شهرهای کوچک و یا حومه شهرهای بزرگ خطوط هوایی سرویس ندارند، قطار تنها وسیله ارزان و مطمئنی است که شما را به مقصد می رساند. تمامي ایستگاه های قطار در شهرهاي بزرگ اروپايي در مرکز شهر قرار دارند، با اين شرايط در پرداخت هزینه ی رفت و آمد و زمان خود صرفه جویی قابل ملاحظه اي می کنید. مسيرهاي ريلي از نقاط ديدني شهرها عبورميكنند و شما ميتوانيد درطول مسيراز زيبائيهاي اين قاره سبز لذت ببريد. 


                                                         
شما با استفاده از قطار های تندرو در اروپا (High Speed Trains) با سرعت متوسط 150 کیلومتر تا 300 كيلومتر در ساعت، در مدت زمان سفر خود صرفه جویی می کنید. براي مثال قطارهای Eurostar مسير پاريس- لندن را درمدت زمان 2 ساعت و15 دقيقه با عبورازكانال مانژ طي ميكند كه در مقايسه با پرواز بسيار بهتر است. در سفر با قطار در وزن بار همراهتان محدودیتی ندارید و مجبور به پرداخت هزینه اضافه بار نیستید!  مگر در برخی از قطارها مانند Eurostar یا بعضی از قطارهاي شب رو در اکثر ایستگاه های قطار امکان استفاده از وسايط حمل ونقل عمومي ازجمله مترو فراهم است و نیازی به استفاده از تاکسی نیست
همچنین درهنگام استفاده از قطار همزمان بار شما به مقصد رسیده و امکان جابجایی و گم شدن بار وجود ندارد. ايستگاه هاي قطاردر اروپا داراي صندوق امانات هستند ومسافران ميتوانند چمدانهاي خود را در ايستگاه گذاشته و بعد از بازديد از شهر دوباره به ايستگاه مراجعه كرده وادامه مسير دهند و هزینه مسافرت با قطار ارزانتر میشود. شما همواره از مرکز شهر مبدأ به مرکز شهر مقصد سفر می کنید و در ایستگاه های دیدنی از امکانات رفاهی موجود استفاده میکنید. ایست بازرسی های وقت گیر و خسته کننده متداول در سفرهای هوایی وجود ندارند! کافیست 20 دقیقه پیش از حرکت قطاراروپا در ایستگاه باشید. در قطارهاي سريع السير  اروپا ميتوانيد از امكانات رفاهي قطار از جمله اينترنت، رستوران، كابين كنفرانس، كابين بازي بچه هاو ... استفاده نماييد. 


سهولت سفر در قاره سبز اروپا با قطارهای پرسرعت و آرامش خیال با خرید تیکتهای ترن از ایران سفری لذت بخس برای شما به خاطر خواهد گذاشت.

آفر های ویژه جهت خرید بلیط قطار اروپا در ایران:

همراه با خرید بلیطهای قطار خوددر ایران از خدمات هتل ارزان و با کیفیت و پرواز با نرخ مناسب برخوردار شوید.

خرید ،رزرو تهیه تیکت ترن در ایران صرفه جویی در زمان وهزینه سفر به اروپا( پرداخت ریالی و ارزی )

1.     تخفیف ویژه خرید تیکت ترن اروپا برای افراد زیر 26 سال.

2.     تخفیف ویژه  خرید تیکت ترن برای مسافرین 2 تا 5 نفره.

3.     سوار کردن رایگان مسافرین  در قطار اروپا2 کودک زیر(4/11) سال.

4.   تهیه ارزان ترین بلیط قطار مستقیم در مسیر نیس-میلان اروپا

  مزایای  خرید تیکت ترن (قطار اروپا) در مقایسه با سایر لوازم حمل و تقل در داخل اروپا در ایران      

ارائه تیکت ارزان فطار اروپا در ایران جهانگیرگشت آسمان نماینده پر فروش RailEorpe و اتوبوسهای اروپا*FlixBus*

 

بهره مندی از تخفیف تا 15% برای گروه های 10 تا 25 نفر فرصت بسیار مناسبی برای مسافرت های گروهی  با قطار در اروپااست. کودکان4 تا 12 سال از تخفیف 50% نسبت به بزرگسالان استفاده می کنند. راحتی و آرامش در قطار وصف ناپذیر است. شما می توانید غذا یا نوشیدنی را روی صندلی خود یا در رستوران قطار، میل کنید. مجله یا کتاب بخوانید، رایانه خود را به پریز وصل کرده و فیلم مورد علاقه تان را ببینید یا به انجام امور کاری خود بپردازید. در برخی کوپه های قطارهای شبانه امکان استفاده از دوش آب گرم وجود دارد. شما می توانید یک روز عصر در مبدأ سوار قطارهای شبانه شده، در نهایت راحتی بخوابید و صبح در مقصد بیدار شده و با شادابی به امور خویش برسید. بازپرداخت بلیت های مصرف نشده در مقایسه با بلیت های هواپیما از شرایط بهتر و آسانتری تبعیت میکند. با خرید pass  پاس های ویژه(بليتهاي اعتباري) که به شما امکان سفر نامحدود را در شبکه ریلی می دهند، در مقایسه با هواپیما و بليت هاي تك سفره  قطارصرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های خود می کنید. تخفیف های ویژه ای متناسب با پاس خریداری شده، به شما تعلق می گیرد. تخفیف در هتل ها، قطارهای محلی اروپا، کشتی های تفریحی و مسافرتی، موزه ها و مکانهای دیدنی و فروشگاه ها سفر خوشی را برایتان فراهم می آورد.

قطار اروپا

دلایلی برای انتخاب تیکت قطار در سفرهای اروپا

1. سفری ایمن و آرام:  اجتناب از ایستادن در صف های طویل برای تهیه ی بلیط قطار در ایستگاههای قطار در شهرهای اروپا Train staion.  کافی است 20دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه حضور داشته باشید.  بازرسی های زمان­بر متداول در پرواز در قطار وجود ندارد.  قطارها شما را از مرکز شهر مبدا به مرکز شهر مقصد می رسانند. و هزینه کمتری بابت رسیدن به ایستگاههای قطار در داخل شهرها را پرداخت میکنید. 

2. مناظر دیدنی طبیعت:  با استفاده از قطارهای پانورامیک از مناظر دیدنی و سرسبز  لذت ببرید برای مثال قطار *GLACIER EXPRESS* در سوئیس یا قطار ROCKY MOUNTAINEER در کانادا

3. تنوع در انتخاب برنامه سفر:  قطارها روزانه در ساعت های مختلف در تمامی مسیرهای اروپایی در حرکت هستند.

4. سفری خاطره انگیز:  با توجه به مسیر خود میتوانید قطارهای سریع السیر که با سرعت 320کیلومتر/و ساعت  و سرعت بیشتر در حرکت هستند، قطارهای شب رو که در مسیرهای طولانی پیشنهاد می شوند و یا قطارهای طبیعت گرد را انتخاب کنید.***

5. آنچه برآزنده شماست:  راحتی در سفر همیشه لذت بخش است. نرخ صندلی های درجه یک قطار  اگر زود رزرو شوند بسار ارزان است. صندلی های بزرگ تر، ارئه سرویس های مختلف در طول مسیر و استفاده از اینترنت پرسرعت در برخی مسیرها از امکانات صندلی های درجه یک هستند.

6. آسایش در سفر:  از بزرگترین محاسن سفر با قطار  در اروپا و سایر کشورهاآزادی و تحرکی است که در طول سفر خواهید داشت، از سفر خود لذت ببرید. و نگران نرسیدن بار خود به مقصد نباشید زیرا کلیه بارها و چمدانهای مسافر همزمان در واگنها بوده و حمل میشود.

7. سفری کم هزینه:  با ریل یوروپ همیشه بهترین نرخ ها را دریافت خواهید کرد. اگر رزرو  بلیط قطارخود را زود انجام دهید از نرخ های تخفیف دار بهرمند خواهید شد. بهرمندی از تخفیف های ویژه برای 2 تا 5 نفر مسافرتی که از بلیت های اعتباری استفاده کنند. همچنین نرخ های ویزه برای مسافران زیر 26 سال

8. صرفه جویی در وقت:  قطارهای سریع السیر سفر را برای شما اسان می کنند. با این قطارها حتی می توانید در یک روز بیش از یک کشور را ببینید. همچنین گستردگی شبکه های ریلی در اروپا سهولت دسترسی مسافرین را به همه نقاط جهت حضور مسافرین فراهم میکند.

9. آشنایی با آداب و رسوم منطقه­ای: سفر با قطار امکان آَشنایی  با فرهنگ مردم بومی هر منطقه را برای شما فراهم می آورد.

10. محافظت از محیط زیست: امروزه سیستم های ریلی در مقایسه با سفرهای جاده ای و هوایی برای محیط زیست آلودگی های کمتری را ایجاد میکند. از آنجا که رد پایی از کربن هنگام حرکت قطار وجود ندارد.استفاده از سوختهای هیبریدی و سایر سوختهای محافظ محیط زیست.

11. ارزان و مقرون به صرفه: ایستگاههای قطار همه درمراکزشهرهادر اروپا بوده و دسترسی آسان و کم هزینه تر خواهد بود و زمان کمتری برای مسافر جهت رسدن به ایستگاهها صرف خواهد شد،مسافر برای ادامه سفر خود نیاز به حضور حداقل 3ساعت قبل حرکت مانند هواپیما در فرودگاه را ندارد. و با حضوری در ایستگاه حداقل نیم ساعت میتواند در زمان خود صرفه جویی کند.

3 نکته مهم که در هنگام خرید بلیط قطار اروپا باید به آن توجه کنید .

مسافرت با قطار در قاره سبز بسیار خاطر انگیز است اما همیشه مشکلاتی را نیز به همراه دارد . اگر قصد مسافرت به قاره اروپا را دارید و اگرقصد مسافرت با قطار را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید . این مقاله به شما کمک خواهد کرد مشکلات سفر با قطار را به حداقل برسانید و به جای گیر کردن در مشکلات سفر از سفر خودشان لذت ببرند.در مورد خرید بلیط قطار اروپایی نکات مهمی هستند که باید به آنها توجه داشت .توجه نکردن به این نکات می تواند شما را در سفرتان دچار مشکل کند . در اینجا قصد داریم به سه نکته از مهم ترین نکات در هنگام خرید بلیط قطار اروپا اشاره کنیم که لازم است از سوی شما به آن توجه شود .

1- اگر  در سفر خود بیش از 3 مقصد اروپایی را در برنامه دارید بهتر است از سیستم pass استفاده کنید.

مزیت استفاده از بلیط های pass  به جای point to point این است که هزینه کمتری را به ازای هر بلیط خواهید پرداخت . البته کشورهایی که برای مسافرت انتخاب می کنید باید مرز مشترک آبی یا زمینی داشته باشند . اما در حالت کلی برای مسافرت های چند مسیره یا با چند مقصد بلیط های pass بهتر از انواع دیگر بلیط است.

 

2- در هنگام خرید بلیط قطار اروپا حتما صندلی خود را نیز رزرو کنید .

اگر در حال خرید بلیط قطار اروپا هستید توجه داشته باشید که  در برخی از قطار های اروپایی علاوه بر خرید بلیط این قطارها باید صندلی خود در قطار را نیز رزرو کنید که البته رزرو صندلی در قطار هم هزینه ای 9 الی 10 یورویی خواهد داشت. پس توجه داشته باشید در هنگام خرید بلیط از آژانسهای مسافرتی حتما از رزرو شدن صندلی خود در قطار نیز اطمینان حاصل کنید. البته اگر از بلیط قطار را از آژانس هایی تهیه کنید که تخصصشان در فروش بلیط قطار است بی شک مشکلی نخواهید داشت  زیرا تجربه آنها به کمک شما خواهد آمد تا مشکلی نداشته باشید .

توجه داشته باشید که برای رزرو صندلی خود به میزان راحتی کلاس ها و همین طور تعداد چمدان ها واندازه چمدان های خود را در نظر بگیرید . برای این منظور بهتر است از کارگزار خود مشاوره بخواهید.

 

3- بلیط خود را بگیرید .

بلیط قطار اروپا همیشه به صورت حضوری رزرو نمی شود. امروزه اکثر بلیط های قطار به صورت اینترنتی رزرو می شود ، اگر شما هم بلیط قطار خود را به صورت اینترنتی رزرو کرده اید ، در ایستگاه های قطار در اروپا می توانید از طریق دستگاه های خودکار  “ticket machine” صدور بلیط و با داشتن کد بلیط اینترنتی خود ، آن را از دستگاه دریافت کرده و سوار قطار شوید. نباید بلیط قطار را با دستگاه های کپی معمولی کپی کرد این کار باعث می شود برای شما مشکلاتی به وجود بیاید .

 

 

*طرز کار دستگاه خودکار "ticket machine"  آسان است . ابتدا شما نوع بلیط/گذر خود را انتخاب می کنید در این حالت شما می توانید تا 10 نوع بلیط/گذر را خریداری کنید. البته خرید های شما به صورت متوالی انجام می شود و نه به صورت همزمان . بلیط ها از زمان صدور خود معتبر هستند .

*خرید بلیط ارزان قطار اروپا همیشه یکی از دغدغه های گردشگران بوده است. گردشگران همیشه به دنبال ارزان ترین بلیط های قطار ها هستند تا بتوانند مسیر های بیشتر را با صرف هزینه و زمان کمتر بپیمایند. در مورد اینکه چگونه خرید بلیط قطار را انجام دهیم راه های مختلفی وجود دارد اما ارزان ترین راه تهیه بلیط قطار استفاده از وبسایت های اروپایی هستند که بالطبع از رقبای آمریکایی خود ارزانتر هستند. تهیه بلیط قطار اگر با آژانس متخصص فروش بلیط قطار انجام شود همیشه به نفع شما خواهد بود . سعی کنید از تجارب فروشندگان بلیط قطار حداکثر استفاده را بکنید و ابهامات خود را رفع کنید .

مقایسه ی  سفر با قطار در مقابل هواپیما

قطار: ایستگاه های قطار در مراکز شهر ها هستند و اغلب در کنار آنها ایستگاه تاکسی و مترو وجود دارد. در نتیجه با انتخاب قطار هزینه  رسیدن به ایستگاه اندک  و  در وقت خود بسیار صرفه جویی میکنید.

در سفر با قطار کافی است 20 دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه باشید. مراحل کنترل پاسپورت و تشریفات چک کردن بار وجود ندارد. محدودیتی برای وزن بار ندارید. میتوانید هر مقدار که میخواهید چمدانتان را از سوغاتیها پر کنید. در صورت همرا ه داشتن دوچرخه و اسکی  میتوانید وسایل را به واگن بار تحویل دهید.

برنامه حرکت قطارها بسیار دقیق و متنوع است. شما میتوانید نزدیک ترین ساعت حرکت به برنامه خود را انتخاب کنید. برای مثال  در مسیرهای اصلی داخل ایتالیا هر یک ساعت یک قطار حرکت دارد  یا در مسیر پاریس به لندن روزانه 19 قطار در هر طرف حرکت دارند.

هواپیما:اکثر فرودگاه ها خارج شهر هستند حداقل 20 تا بعضی مواقع 60 کیلومتر با شهر فاصله دارند. تعداد فرودگاهایی که متصل به شبکه مترو هستند انگشت شمار است و در اغلب موارد تنها وسیله در دسترس تاکسی است که هزینه بالایی دارد. بعلاوه به دلیل خارج از شهر بودن فرودگاه ها زمان بیشتری در راه خواهید بود.

و همچنین حداقل 2 ساعت قبل از پرواز برای انجام تشریفات کنترل پاسپورت و بار باید در فرودگاه حضور داشته باشید.

در اکثر پروازهای داخلی اروپا باید به تعداد و وزن چمدان هایتان بار بخرید که در اکثر مواقع هزینه بالایی دارند.

 برنامه پروازها محدود است  ممکن است در یک مسیر صبح، ظهر و عصر پرواز وجود داشته باشد.

با استفاده ازخدمات ترن اروپا در ایران توسط همکاران ما در جهانگیرگشت آسمان سفری ارزانتر برای شما مهیاست.

با مشاوره همکاران ما میتوانید سفری ارزان به اروپا را با اقامت در هتلهای مناسب و قطارهای ارزان و پروازهای مناسب سفری خاطره انگیز داشته باشید.

با خریدو رزرو زود هنگام  تیکت ترن اروپادر ایران از تخفیفات ویژه برخوردار شوید .

ارائه تیکت  اعتباری مجانی قطار (ترن اروپا) RAIL EURPOE به افراد زیر 11 سال .

سفری راحت با ترنهای تندرو در اروپا و هتلهای ارزان با جهانگیرگشت آسمان

eurorail

****جهانگیرگشت آسمان پشتیبان مسافرین در سفربا قطارهای خارجی با ارزان ترین نرخها******

مشاوره سفرهای ارزان و راحت  خودرا با همکاران ما  در جهانگیرگشت آسمان داشته باشید

 خرید و رزرو کدام بلیت قطار اروپا برای شما مناسب می باشد؟!

1. رزرو یا خرید بلیت نقطه به نقطه (point to point) قطار اروپا واسترالیا ،کانادا ،روسیه (مسکو سنت پترزبورگ)

اگر سفر شما فقط محدود به سفر در 1 مسیر و یا حداکثر 2 مسیردر اروپا باشد،مناسب ترین بلیت برای شما  خرید یا رزرو بلیت قطار  نقطه به نقطه است،برای رزرو یا خرید تیکتهای ترن  میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره ی 09121960837 تماس بگیرید و نسبت به رزرو بلیت ارزان سفر در اروپا ،کانادا ،استرالیا روسیه اقدام کنید.

2.بلیت اعتباری قطار اروپا (passes eurorail)

چنانکه قصد بازدید از شهرهای زیاد را دارید و نمیخواهید تاریخ مشخصی برای سفرتان مشخص کنید و سفرتان به صورت خانوادگی است،بدون شک بلیت اعتباری برای شما بهترین و ارزانترین گزینه خواهد بود.

 

 

قطار Italo‌ كه به عنوان پیشرفته‌ترین و مدرنترین قطار پر سرعت اروپا شناخته شده است، مسیر میلان به رم و ناپل را با سرعت 300 كیلومتر در ساعت طی می‌كند.

ظاهر این قطاراروپا بسیار شبیه گلوله طراحی شده و دارای قسمت های بیزینس واكونومیك به نامهای

Club, Primaو Smart است؛ مسافران این بخش‌ها به شبكه WI-FIرایگان ‍‍‍‍و‍‍‍ صفحه نمایش  اختصاصی فول اچ دی و انواع خروجی‌های الكتریكی دسترسی دارند.

قطار Italo متعلق به شركت NTV‌میباشد كه ریاست آن را «لوكا دی مونتزمولو» برعهده دارد و

جز نخستین سیستم قطار سریع السیر خصوصی اروپا محسوب می‌شود. این شركت بیش از 1.3 میلیارد دلار در این پروژه سرمایه‌گذاری كرده است.

ظرفیت قطار ITALO 460 مسافر است و مسؤولان این شرکت امیدوارند تا سه سال آینده بتوانند 25 درصد سهم جابجایی مسافر در ایتالیا را در اختیار خود بگیرند.

در حال حاضر، عنوان پر سرعت‌ترین قطار جهان در اختیار قطار Maglev Train‌ شانگهای با سرعت 431 كیلومتر در ساعت است.

 

 با انتخاب قطارهای تندرو در مسیرهای اروپایی  در وقت هزینه سفر خود صرفه جویی میکنید.  از آنجا که بیشتر سیستمهای ریلی وقطار در اروپا به یکدیگر متصل بوده با خرید بلیط قطار به آسانی میتوانید ارزان و راحت سفر کنید.قطارهای سریع السیر به دو دسته داخل کشوری (Domestic) و بین کشوری (International) تقسیم میشوند. این قطارها فقط در طول روز حرکت میکنند و دارای واگن های متفاوت درجه 1 و 2 هستند.و ترتیب چیدمان صندلی ها اصطلاحا به صورت اتوبوسی است.

در واگن های درجه ترن1  تعداد صندلی ها کمتر است در نتیجه فاصله صندلی ها از هم بیشتر و جلو پا فضا بازتر است. فضای بیشتر و راحت تری برای قراردادن چمدان ها در نظر گرفته شده و در برخی مسیرها پذیرایی در کنار صندلی مسافر وجود دارد و شبکه WIFI در  ترنهای اروپا در بعضی مسیرها دردسترس است.

در واگن های درجه  ترن2 صندلی ها فاصله کمتری از هم دارند. محفظه ای در بالای سر مسافران برای قراردادن چمدان ها طراحی شده. در صورت بزرگ بودن چمدان باید بار خود را در ابتدا یا انتهای هر واگن در جای مربوطه بگذارید.

شرایط و قوانین بلیت و ورود به هر قطار با ترن دیگری متمایز است. به طور کلی کشیدن سیگار در تمامی قطارهای تندرو ممنوع است. برخی  قطارها واگن مخصوص برای سیگاری ها دارند.

قانون همراه داشتن حیوانات خانگی در هر قطار متفاوت است ، پس قبل از تهیه بلیت خود از شرایط همراه داشتن سگ و یا سایر حیوانات به داخل واگن آگاه شوید.

به طور کلی قطارهای سریع السیر بین کشوری و یا داخل کشوری دارای مراحل کنترل پاسپورت و یا کنترل بار نیستند بجز چند مورد خاص

قطار یورواستار Eurostarدر مسیر پاریس- لیل- بروکسل و لندن تنها قطار سریع السیر است که مراحل کنترل پاسپورت دارد.

 ***مزایای سفر با قطار های تندرو در اروپا***

**امنیت در سفر و راختی در زمان جابحایی با قطارهای تندروو نداشتن دغدغه از نرسیدن جامه دانها در پایان سفر
تماشای چشم اندازهای طبیعی  با ترن در اروپا*****
  **سفری اقتصادی و ارزان تر در اروپا با ترن و اتوبوسهای مدرن و ارزان***
  صرفه جویی در زمان و حفظ محیط زیست****

قطارهای شب رو اروپا چه امکانات و مزایایی دارند؟

در مورد مزیت سفر با قطار به قاره سبز در مقالات دیگر صحبت شده است . مزیت هایی از قبیل راحتی و هزینه کمتر که در اولویت انتخاب گردشگران قرار دارند. اما این راحتی در سفر با تور قطار اروپایی به درجات مختلفی تقسیم می شوند که در قطارهای شب رو اروپا به بهترین سطح کیفیت خود می رسد. در قطار های شب رو اروپا مسافران می توانند از تخت خوابهای راحت در هر کوپه استفاده کرده و بخشی از مسیر را به استراحت بپردازند، دوش بگیرند و به راحتی از سرویس بهداشتی کوپه خود استفاده کنند. این کوپه ها می توانند 6 نفره تا یک نفره اختصاصی باشند و بسته به نوع قطار و تعداد نفرات هر کوپه میزان امکانات و خدمات رفاهی هر کدام متغیر است .

زمان حرکت قطار های شب رو همان طور که از نام آنها پیداست شبانه است و برای مسافرت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند ، در قطارهای شب رو می توانید از اینترنت رایگان در بعضی خطوط و همین طور واگن رستوران در برخی قطارها استفاده کنید . این قطارها علاوه بر امکانات مناسب مانند هتلی در حال حرکت است که شما می توانید به جای سپری کردن شب را در هتل و پرواز با هواپیما ، شب را با قطار به سمت مقصد خود حرکت کنید . این کار به شما از چند جهت کمک می کند تا بتوانید با یک تیر چند نشان را بزنید. اول این که شما هزینه هتل را نمی پردازید و در قطار شب رو اروپا استراحت خواهید کرد که امکاناتی همانند هتل را ارائه می دهد. دوم این که شما مجبور به پرداخت هزینه هواپیما نیستید و در هزینه مسافرت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. سوم این که در طول سفر  از امکانات کم نظیر قطار شب رو استفاده خواهید کرد که بسیار عالی است.

در قطارهای شب رو اروپایی ، شام و صبحانه هم سرو می شود و از این بابت هم نگرانی نخواهید داشت در طول سفر نیز می توانید از مناظر مسیر سفرتان لذت ببرید  و این امر به شدت روی جذابیت سفر شما تاثیر خواهد داشت . در کل هزینه مسافرت با قطار هم کمتر از وسایل نقلیه دیگر تمام می شود و اگر بخواهید برای مسافت های طولانی سفر در قاره سبز هزینه کمتری را پرداخت کنید بهترین گزینه ، انتخاب قطار شب رو اروپایی  است.

در این جا بهتر است که به تعریف اجمالی از مزیت های  قطار های شب رو اروپایی بپردازیم

1- کوپه های راحت کلاس تجاری که   می توان در تمامی مسیر های قطار اروپا  از شرق تا غرب اروپا و از شمال تا جنوب اروپا از امکانات آنها استفاده کرد. برخی از این کوپه ها امکاناتی همچون دوش و سرویس بهداشتی را هم در خود دارند.

2- یک مسافرت خانوادگی را تجربه کنید . قطارهای شب رو اروپایی بهترین وسیله برای مسافرت در قلب اروپا هستند که می توانید با خانواده  خود مسافرت کنید . در ترن اروپا کوپه های 4 تا 6 نفره بهترین نوع کوپه ها برای مسافرت با دوستان و خانواده خود می باشند . لذت مسافرت در طول شب با یک کوپه اختصاصی بیاد ماندنی ترین خاطره مسافرت در اروپا را برای شما رقم خواهد زد .

3- سفر دراروپا با قطار  برای یک آخر هفته عالی ، فرض کنید شب جمعه مقصد خود در یکی از شهر های اروپایی را ترک می کنید و بعد از گردش در چند شهر مختلف با استراحت کردن در قطار و دیدن چند شهر مختلف ، بدون پرداخت هزینه هتل و اقامت در شهر ها ، با انرژی به زندگی معمول خود برمی گردید. بدون اینکه خستگی راه در تنتان مانده باشد .

4- پذیرایی از شما در حین حرکت در مسیر با غذایی با کیفیت خوب و سرو صبحانه و شام و واگن های رستوران در قطار بسیار عالی و دلچسب خواهد بود

5- کوپه های لاکچری  در ترن اروپا در میان کوپه های دیگر می تواند تنوع سلیقه های گسترده ای را پوشش دهد ، در کل با این امکانات و خدمات که قطارهای شب رو اروپایی دارند از هر نوع مسافر با هر میزان درآمدی را می تواند به خود جذب کند  . افردا ثروتمند هم می توانند از مزیت های این خطوط  که مورد نظرشان است استفاده کنند.

 

خطوط قطارهای شب رواروپا :

 این نوع قطار اروپا در کل قاره سبز مورد توجه هستند به طوری که طرفداران زیادی را دارند که طیف وسیعی را پوشش می دهد. از بهترین خطوط قطارهای اروپایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لندن به فورت ویلیام (اسکاتلند)
 • مسکو به نیس
 • پاریس به ونیز
 • بوداپست به پراگ
 • تروهایم به اسلو
 • مادرید به لیسبون
 • برلین به مالمو
 • زاگرب به اسپلیت
 • پراگ به کاراکو
 • روم به پالرمو

 

 

***این خطوط جزو پر طرفدارترین خطوط قطار شب رو اروپا است که سالانه میلیون ها نفر را در سراسر اروپا با امکانات خوب خود جا به جا می کند. مسافران از با طیف وسیعی از سلایق از  امکانات0  قطار ها و اتوبوسها) استفاده می کنند که روز به روز در حال گسترش است .

 

 

 

مهمترین قطارهای شب رو اروپا:

 

1.قطارهای شب رو آلمان

2.قطارهای شب رو فرانسه

3.قطارهای شب رو مجارستان

4.قطارهای شب رو ایتالیا

5.قطار شب رو مادرید به لیسبون

6.قطار شب رو مونیخ به زاگرب

7.قطار شب رو نیس به مسکو/ پاریس به مسکو

8.قطارهای شب رو به / از لهستان

9.قطارهای شب رو اتریش

10.قطارهای شب رو اسپانیا

11.قطارهای شب رو سوئد

12.قطار مسکو- هلسینکی

13.قطار پاریس- میلان- ونیز

با توجه به آعاز سال جدید میلادی لطفا نسبت به صدور تیکت قطارهای رزرو شده برای سال 2019 اقدام نمائید.

در سال جدید تیکت ترنهای رزرو شده ترن قابلیت صدور ندارد .

جهت یک مسافرت خانوادگی و یا گروهی از پاس کارتهای ترن سوئیس استفاده نمائید.

سفر با قطار اروپایی، بهترین پیشنهاد برای یک تور خانوادگی است.

سفر با خانواده همیشه تجربه ای به یاد ماندنی بوده است اما امروزه  با توجه به تنوع روز افزون مسیر های گردشگری انتخاب مسیر مناسب  در صدر اولویت های گردشگران قرار گرفته است. والدین همیشه این دغدغه را دارند که مقصدی که انتخاب می کنند برای بچه ها و والدین پیرشان مناسب باشد و در مسیر سفر مشکلی نداشته باشند و از سوی دیگر سفرشان ارزان تر تمام شود . با توجه به درک این دغدغه سعی داریم مسیری را به کسانی که قصد دارند به اروپا سفر کنند معرفی کنیم که به این دغدغه پاسخ مناسبی دهد. این مطلب یک پیشنهاد ویژه را مطرح می کند تا گردشگران بتوانند افراد پیر و بچه های خردسال را به راحتی به سفر ببرند و در واقع یک سفر خانوادگی خوب را داشته باشند.

سوالی که در این جا مطرح می شود این است که با چه وسیله ای و به کجا باید سفر کرد تا همراه خانواده سفر دلپذیری را تجربه کنیم؟

روش های انتخاب تورهای گردشگری تغییر کرده است. این روزها همه ما به دنبال مسیر های بهتر و جالب تری برای جایگزینی مسیر های پر هزینه برای سفر خانوادگی هستیم . این سفر خانوادگی می تواند از جنبه های مختلف برای ما دردسر ساز باشد اما با این مطلب به شما نشان خواهیم داد که سفرهای خانوادگی می تواند به مراتب لذت بخش تر و بدون مشکل به پایان برسد .سفر با قطار اروپا می تواند بهترین گزینه برای یک تور خانوادگی باشد .

مسیر پیشنهادی ما مسیر سوییس و استفاده از "تراول پس" (travel pass)سوییس است.

ویژگی های استفاده از travel pass سوئیس:

استفاده از travel pass برای خانواده ها  به صرفه و اقتصادی است .

با تهیه این نوع بلیط که از انواع دیگر بلیط ها ارزان تر است می توانید چندین سفر در طول یک روز را تجربه کنید. البته پیش خرید کردن این بلیط ها به صرفه تر تمام می شود به این معنی  اگر بلیط قطاری را تهیه نکرده باشید هم می توانید آن را بخرید اما با این کار هزینه خرید بلیط بالاتر خواهد بود . پس سعی کنید قبل از اقدام به سفر مسیر خود را مشخص کنید و بلیط ها را قبل از سفر پیش خرید کنید .

ایستگاه های قطار در اروپا به راحتی قابل دسترس هستند .

در سفر با قطار اروپا شما مجبور نیستید هزینه اضافی برای رسیدن به مرکز شهر پرداخت کنید زیرا ایستگاه های قطار در اروپا قابل دسترس تر از فرودگاه ها هستند و شما هزینه ای را برای حمل و نقل درون شهری نخواهید پرداخت .

 • ایستگاه های قطار اروپا و به ویژه ایستگاه های قطار سوئیس در فرودگاه ها و مرکز شهر ساخته شده اند که هزینه حمل و نقل را پایین بیاورند و همین طور دسترسی گردشگران را به بخش وسیعی از شهر را ممکن سازند . ایستگاه های قطار سوئیس دارای خطوط تاکسی و حمل و نقل عمومی است در واقع  سیستم حمل و نقل عمومی سوئیس بسیار هوشمندانه طراحی شده است تا گردشگران بدون مشکلی بتوانند به هر جای شهر که می خواهند بروند و از تخفیفات ویژه "تراول پس" نیز برخوردار شوند. برای رزرو هتل ها هم  بهتر است هتلی را انتخاب کنید که به ایستگاه قطار نزدیک باشد که باز هم در هزینه سفر شما صرفه جویی خواهد شد .

 

 • مسافرت با قطار اروپا یک لوکس و رویایی است.

هیچ کجای دیگر نمی توانید راحتی قطار سوئیس را تجربه کنید. به ویژه برای خانواده هایی که می خواهند با پرداخت کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند. شارژر و پریز برق ، حمام در کوپه ، تخت های راحت و جا دار و کوپه های چهار و شش تخته خانوادگی برای سفر شما بسیار لوکس و رویایی خواهند بود . شما می توانید به راحتی در این قطار ها چرت بزنید و در طول مسیر از حمام استفاده کنید که تجربه ای بی نظیر است.

 

 • مسافرت  با قطار استرس کمتر دارد و شما به موقع خواهید رسید .

قطارهای سوییس مثل ساعت هایشان کار می کنند. در سوئیس ساعت 9:00 با 9:01 دقیقه متفاوت است . در سوئیس همه چیز در جایگاه خود قرار گرفته است  و در فرهنگ مردم سوییس دیر کردن به معنای از دست دادن قطار است هرچند برای یک دقیقه . پس سعی کنید این مطلب را فراموش نکنید تا به مشکل برنخورید. اگر به این نکات دقت کنید به موقع هم به مقصد خود خواهید رسید.

تخفیفات ویژه جاذبه های گردشگری سوییس با استفاده از تراول پس امکان پذیر است.شما به راحتی میتوانید از همکاران ما در جهانگیرگشت آسمان تهیه فرمایید.

شما با خرید تراول پس(travel pass) می توانید از دیگر تخفیفات که شامل موزه ها و اتوبوس های حمل و نقل درون شهری و دیگر تخفیفات می شود استفاده کنید. البته استفاده از "پس" های مختلف نیز 15 تا 50 دلار می تواند برای شما صرفه جویی داشته باشد. صرفه جویی بیشتر که برای هر نفر شاید تا 400 دلار هم برسد همچنین سفر شاد تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

 

**بنابراین برای سفر به سوئیس اگر می خواهید یک کریسمس فوق العاده را در زندگی خود داشته باشید از همین امروز به فکر تهیه بلیط قطار سوییس باشید و یک سفر رویایی را در کنار خانواده داشته باشید.

به دلیل حجم بالای درخواست های قطار اروپا و به دلیل نمایندگی ترن اروپای این شرکت در صورت لزوم برای رزرو قطار ریل یوروپ برای تاریخ های نزدیک با شماره 26410130 021 شرکت مسافرتی جهان گیر گشت نماینده رسمی ترن Rail ٍEurope**** تماس حاصل نمایید.

ترن اروپا، برای مسیرهای بین پراگ، بوداپست، وین گزینه بسیار مناسبی می باشد زیرا ایستگاه مرکزی قطار در مرکز شهر می باشد و مسافت ها بین 3 الی 4 ساعت است؛ هم از نظر هزینه و هم از نظر وقت در این مسیر ها و مسیر های مشابه قطار اروپا بهترین گزینه می باشد.

جهت خرید قطار اروپا با نازل ترین قیمت ها، بهتر است 2 ماه قبل از سفر بلیط ترن اروپا را تهیه نمایید. همچنین در بعضی مواقع می توان با  قیمت قطار درجه دوم، بلیت قطار درجه یک خریداری کرد و این به دلیل خرید زودهنگام بلیط قطار اروپا (Rail Europe) می باشد. 

یکی از مزایای استفاده از قطار اروپا، و بلیط گلوبال پس، این می باشد که در شهر های اصلی تور های شهری رایگان و بعضی از رستوران ها با تخفیف می باشد. پس با خرید بلیط ترن اروپا میتوان از مزایای ویژه ای بهره مند شد. جهت اطلاعات بیشتر میتوان با همکاران متخصص ما در شرکت جهانگیر گشت آسمان با شماره 26410130 در تهران تماس حاصل نمایید. 

یکی از خدمات بلیط قطار اروپا Rail europ ، سیتی پس آن می باشد که با خرید این بلیط ترن اروپایی هزینه حمل و نقل در شهر ها رایگان می باشد و بازدید از موزه ها و بعضی از رستوران و کافه ها مانند هارد راک کافه با 10% تخفیف می باشد. پس استفاده از این خدمات بلیط قطار های اروپایی میتوان سفر مقرون به صرفه و همچنین آسانی را تجربه کرد و خاطره خوبی را رقم زد.

با جهانگیر گشت آسمان به جهان لبخند بزنید.

برای مسافرینی که علاقمند هستند بین ایتالیا و فرانسه را با قطار اروپا طی نمایند، شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان این مژده را به مسافرینی که این مسیر را انتخاب کرده اند میدهد که قطار بین میلان و پاریس و یا ونیز به پاریس و بلعکس مستقیم می باشد و به دلیل شب رو بودن و قطار های دارای تخت بودن یک شب اقامت در هتل نخواهید داشت و همچنین صبح که وارد شهر می شوید به دلیل استراحت کامل خستگی در مسافرین عزیز نخواهد بود و می توان شهر مقصد را گشت. پس استفاده از ترن اروپایی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جهت اطلاع از مسیر های مستقیم بین کشور های اروپایی با ترن های اروپای با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت تماس حاصل نمایید.

شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی ترن اروپا با نام Rail europe پیشنهاد های ویژه ایی برای قطار های مستقیم شب رو دارد که جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قطار اروپا با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل نمایید

در صورت داشتن ویزای شنگن، پیشنهاد این شرکت به مشتریان عزیز جهت رزرو و صدور قطار اروپا نازل ترین قیمت ها و سریع ترین مسیر ها می باشد. چنانچه ویزا در حال پیگیری باشد نیز پیشنهاد میشود بلیط ترن اروچای خود را رزرو نمایید؛ زیرا هر چه به تاریخ سفر نزدیک شویم امکان پر شدن صندلی ها و افزایش قیمت ها وجود دارد.

همچنین مسافرینی که قصد سفر به اروپا دارند و نیاز به ویزا دارند؛ شرکت جهانگیر گشت آسمان این مژده را به مسافرین میدهد امکان برنامه ریزی تور های مسافرتی انفرادی را دارد که مسافرین در کمترین زمان حداکثر استفاده را در سفر خود داشته باشند. این تور ها از ایران با پرواز و مسیر های داخلی با قطار های اروپایی انجام می شود. 

به دلیل شرایط سخت سفارت ها پیشنهاد می شود برنامه سفر خود را به سفارت اعلام نمایید؛ چنانچه در مسیر هایی از قطار های اروپایی استفاده می گردد اطلاع از مسیر، مدت زمان و مبالغ ترن اروپایی الزامی می باشد. 

جهت اطلاع از مسیر های مستقیم قطار اروپا در کشور های مختلف این شرکت نماینده رسمی فروش ترن اروپا، افتخار اعلام مسیر های مستقیم با هزینه پایین را به مشتریان عزیز خود دارد.

جهت رزرو قطار های اروپایی، مسافرین عزیز می توانند اطلاعات دقیق خود را در سایت نوشته و همکاران ما در شرکت جهانگیر گشت آسمان در اسرع وقت با آنها تماس حاصل نمایند و یا میتوانند با شماره 26410130 021 تماس گیرید.

با خرید قطار های اروپایی در مسیر های وین، برلین و ... می توانید از امکانات دیگری نظیر تخفیف از مراکز خرید اوت لت این شهر ها نیز استفاده کنید جهت اطلاع از این ترن های اروپایی با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت تماس حاصل نمایید.    

از طریق ترن اروپایی Rail Europ میتوان بلیط قطارهای روسیه را نیز تهیه کرد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان تماس حاصل نمایید.

نرخ استثنائی قطار اروپا در مسیر میلان به فرانکفورت را از شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی ترن اروپا "Rail Europ" بخواهید.

با خرید بلیط های قطار اروپا با نام Pass میتوانید به چندین کشور اروپایی سفر نمایید و همچنین این نوع بلیط ترن اروپا شامل تخفیف هایی در مراکز خرید، بازدید از موزه ها، متروها و همچنین شامل بلیط اتوبوس های بین شهری اروپا نیز می گردد.

جهت اطلاع بیشتر در مورد این بلیت های قطار اروپایی که مختص شرکت Rail Europ می باشد و شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان نماینده رسمی ریل یوروپ در ایران است با شماره 02126410130 تماس حاصل نمایید و یا در سایت ما مسیر خود را ثبت نمایید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

برای قطار های مسیر های آسیایی نیز این شرکت می تواند قیمت های مقرون به صرفه ایی را به مسافر ارائه دهد.

چنانچه مسافرین برنامه سفر به کشور های اروپایی را دارند شرکت جهانگیر گشت آسمان خدمات ویزا و هتل و پرواز را می تواند ارائه دهد و همچنین برای مقرون به صرفه شدن سفر در داخل اروپا می توان از قطار اروپا در بین شهر های اروپایی استفاده کرد. این شرکت نماینده رسمی ترن اروپا با نام Rail europ  می باشد به همین دلیل مسافرین می توانند کلیه خدمات سفر اروپای خود را از این شرکت تهیه نمایند.

این شرکت برگزار کننده تور های انفرادی می باشد و در میان خدمات خود ترن اروپا را نیز ارائه می دهد.

مسافرینی که قصد سفر به اروپا دارند و ویزای خود را تهیه نکرده اند شرکت جهانگیر گشت جهت خدمات تور اروپا، جهت اخذ ویزا، مسافرین را وارد سفارت های ایتالیا و یونان می کند و پس از از اخذ ویزا مسافرین موظف هستند هتل و پرواز خود را با ارائه ضمانت نامه بانکی از این شرکت تهیه نمایند. 

قطار اروپا در مسیر های آلمان نیاز به رزرو صندلی می باشد. چنانچه شماره صندلی در این مسیر ترن اروپا نباشد اولویت با کسانی می باشد که شماره صندلی دارند و مسافرین بدون شماره مجبور می باشند تا زمانی که صندلی خالی نباشد ننشینند.

قطارهای اروپا  , اتوبوسهای  FLIX BUSد ر مسیر ایتالیا به آلمان در بعضی موارد مقرون به صرفه نیست و به مسافرها پیشنهاد می شود از پرواز به جای ترنIاروپا استفاده شود. جهت اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود در این مسیر ها با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت تماس حاصل نمایید.

جهت سفر در شهر های ایتالیا مانند رم، فلورانس، ونیز، میلان و ... بهترین پیشنهاد استفاده از قطار های بین شهری اروپایی می باشد زیرا مسیر ها حدود 3 تا 4 ساعت می باشد و ایستگاه ترن اروپایی این شهر ها در مرکز شهر است و مسافرین نیم ساعت قبل از حرکت قطار بایستی در ایستگاه قطار حضور داشته باشند پس هم از نظر هزینه هم از نظر زمانی صرفه جویی می شود. 

مسیر قطار های اروپایی در بین کشور های ایتالیا، آلمان و فرانسه  و در همچنین ترن های ایتالیا و اتریش نیز به طور مستقیم صورت می گیرد. پس چنانچه مقاصد سفرتان در اروپا در این مسیر ها می باشد می توانید از این قطار های مستقیم و در بعضی موارد شبرو در اروپا استفاده نمایید.

در مسیر ونیز و یا میلان به وین قطار مستقیم می باشد جهت اطلاع بیشتر در مورد این مسیر قطار اروپایی با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان تماس حاصل نمایید.

قطار های اروپایی در مسیرهای فرانسه به بلژیک و یا ترن هایی در مسیر های فرانسه به آلمان از نظر قیمت و زمانی مناسب تر از پرواز های اروپایی می باشد.

مسافرینی که قصد سفر به کشور آلمان را دارند، بهترین بلیت قطار های اروپا در شهر های آلمان کارت های اعتباری آلمان می باشد که با خرید این بلیت ها که پس کارت نام دارند می توان بدون هزینه در شهر های آلمان با ترن تردد کرد.

چنانچه مسافرین قصد بازدید از شهر های سوییس را دارند پیشنهاد شرکت جهانگیر گشت استفاده از قطار های بین شهری این کشور اروپایی می باشد زیرا از ترن ها ارزان ترین وسیله حمل ونقل بین شهر ها هستند و همچنین با استفاده از بلیت های اعتباری این قطار اروپایی در سوییس هم سفری ارزان را خواهند داشت هم مسافرین در وقت خود صرفه جویی خواهند کرد؛ همچنین قطار هایی در این کشور وجود دارند که به راحتی می توان با استفاده از آن ها در مسیر های فرانسه و ایتالیا نیز به راحتی جابجا شوند.

یکی از وسایل حمل و نقل در اروپا قطار می باشد. ترن در بسیاری از مسیر ها به ویژه برای کشور های همسایه هم از نظر زمانی هم از نظر هزینه ایی مقرون به صرفه است؛ به عنوان مثال برای کشور های فرانسه به سوئیس و یا ایتالیا به سوییس اگر بخواهیم این مسیر ها را با هواپیما طی کنیم حداقل 2 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشیم، یک ساعت قبل به سمت فرودگاه حرکت کنیم و طول پرواز در نزذیک ترین مسیر نیز 1 ساعت تا 1:30 طول می کشد و حال هزینه پرواز و ترانسفر در فرودگاه را نیز باید در نظر داشت و زمانی که این مسیر را بخواهیم با قطار طی کنیم، چون ایستگاه قطار در اروپا در مرکز شهر می باشد پس طی مسیر تا مرکز شهر به راحتی صورت پذیر است و زمان حضور در ایستگاه ترن نیم ساعت قبل از حرکت  قطار است و همچنین در طول مسیر میتوان از طبیعت زیبای اروپا به عنوان مثال مسیر سوییس به فرانسه لذت برد.

جهت سفر به سوئیس پیشنهاد شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان بلیت قطار اروپا با نام کارت های اعتباری را پیشنهاد میدهند که 4 روزه تا 1 ماهه می باشد. این کارت اعتباری ترن شامل تمام قطار ها، اتوبوس ها، ترامواها و حتی بعضی از مراکز دیدنی به صورت رایگان می گردد. 

چنانچه با خانواده قصد سفر به سوئیس دارید با کارت های اعتباری این قطار اروپایی کودکان شما به صورت رایگان به همراه یکی از والدین به صورت مداوم می توانند سفر کنند؛ و کودکان هر چند نفر که باشند رایگان هستند. پس بلیط ترن های اعتباری اروپا برای خانواده هایی که قصد سفر در اروپا را دارند بسیار مقرون به صرفه هست زیرا در قطار ها با این نوع بلیطها، کودکان رایگان میباشند ولی در پرواز های داخل اروپا باید هزینه پرداخت برایشان شود 

توجه داشته باشید : در مسیر سوییس چنانچه از کارت اعتباری قطارها استفاده می فرمایید، مسافرین حتما باید در مسیر ژنو به بازل بلیط ترن جداگانه تهیه نمایند؛ زیرا این مسیر شامل بلیت قطار اعتباری اروپا نمی گردد. 

مسافرینی که قصد سفر به کشورهای اتریش، مجارستان و چک را دارند بهترین وسیله حمل و نقل در این کشور های اروپایی به دلیل نزدیکی مسافت این سه کشور به هم قطار های داخلی اروپا در بین بوداپست، وین و پراگ می باشد و شرکت جهانگیر گشت آسمان بلیت ترن اعتباری مثلثی را به این مسافرین عزیز می دهد که از نظر هزینه ارزان تر از بلیط عادی بین این سه کشور می باشد.

مسافرینی که قصد سفر از ایتالیا به آلمان دارند در بعضی موارد بلیط هواپیما مقرون به صرفه هست و در بعضی موارد بلیت ترن ارزان تر می باشد. 

جهت ارزان تر شدم سفر پیشنهاد جهانگیر گشت آسمان به مسافرین عزیزی که قصد سفر در کشور های ایتالیا و اتریش را دارند، قطار داخل اروپا می باشد زیرا در مسیر وین به میلان ترن مستقیم اروپایی می باشد که تردد بین این دو کشور را آسان می کند.

سفرهای اروپایی با توجه به مسافت بین کشورها برنامه ریزی می شود و در مواردی حتی اگر فاصله زیاد باشد به دلیل وجود قطارهای تندرروی اروپایی می توان از ترن استفاده کرد جهت سهولت و ارزانی قیمت و همچنین بازدید از مناظر زیبای بین کشور ها. ولی در بعضی موارد پرواز های داخلی اروپا ارزان تر می باشد. به عنوان مثال چنانچه قصد سفر بین کشور های آلمان و اسپانیا را دارید بهترین وسیله حمل و نقل هواپیما می باشد ولی در خود اسپانیا پیشنهاد بلیت های اعتباری ترن می شود؛ زیرا مسیر های داخل اسپانیا نزدیک می باشد و مسافرین با داشتن بلیط اعتباری این قطار اروپایی می توانند به مدت سه روز از بارسلون، مادرید و مالاگا  با هزینه ناچیز دیدن نمایند.

اگر قصد سفر به شهر هایی از اروپا را دارید که مسیر قطار آن در نقشه های اروپایی به سختی یافت می شود با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان نماینده ترن ریل یوروپ در ایران تماس حاصل نمایید.

برای مسافرینی که قصد سفر به انگلیس را دارند و در اروپا هستند، قطار های مستقیم اروپایی بین فرانسه به انگلیس و بلژیک به انگلیس از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ترن انگلیس با شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان تماس حاصل نمایید.

مژده به مسافرینی که قصد سفر در شهر های اروپایی با استفاده از اتوبوس را دارند، شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان می تواند در مسیر های مناسب و ارزان قیمت برای مسافرین به جای بلیت قطار اروپایی، بلیط اتوبوس های بین شهری اروپایی را رزرو و صادر نماید 

چنانچه قصد سفر در شهر های آلمان را دارید بهترین پیشنهاد قطار های داخلی اروپا می باشد که اگر چندین شهر مد نظرتان میباشد بهتر است از بلیت های اعتباری ترن اروپا استفاده نمایید.

مسافرینی که قصد سفر به چین را دارند و نیاز به قطار های داخلی چین (قطار های سریع السیر و معمولی) را دارند می توانند بلیط این ترن ها را از ایران و شرکت مسافرتی جهانگیر گشت آسمان تهیه نمایند.

برای سفر در شهر های داخلی یکی از کشور های اروپا با کارت های اعتباری تک کشوره قطار اروپا می توان از یک کشور هم مرز برای یک بار نیز استفاده کرد. بلیت اعتباری تک کشوره ترن اروپا فقط برای استفاده از قطار داخلی یک کشور به مدت 5 یا 7 روزه است ولی اگر قصد داشته باشید به یک کشور هم مرز سفر کنید برای یک بار با همین بلیط اعتباری میتوان سفر کرد؛ اما اگر باید صندلی رزرو شود حتما باید هزینه رزرو صندلی پرداخت شود.